alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Yeni Rolls-Royce Ghost Türkiye'de! Yeni Rolls-Royce Ghost Türkiye'de!
Oto Dünyası Şubat 12, 2021

Yeni Rolls-Royce Ghost Türkiye'de!


Fiyatının 10 milyon TL'ye yakın olmasını bekliyoruz.

Yeni Rolls-Royce Ghost'larımızın çoğu Türkiye'de sona ermeyi hayal etti. Eylül ayında resmen tanıtılan araç, klasik Rolls-Royce formülünü modernize etti ve hepimizi etkilemeyi başardı.

BMW tabanlı platformdan emekli olan ve Rolls-Royce'dan bir Lüks mimari platform satın alan Ghost, güncellenmiş tasarımıyla dikkat çekiyor. Eski modelin kaput detaylarından kurtulan efsane model, Cullinan ve Phantom gibi modellerden bildiğimiz flap tasarımını kullanıyor. Efsanevi "Ecstasy" heykeli bu perdenin üzerinde duruyor.

 

https://cdn.motor1.com/images/mgl/B3E6w/s6/rolls-royce-ghost-turkiye-de.jpg  

Kaputun altında, her anlamda teknolojik bir mucize olan Ghost V12 motoru bulunuyor. Bu 6 litrelik, 8 litrelik hayvan, 543 beygir güç ve 850 Nm tork üretebilir. Bu güç sayesinde 2,5 tondan daha ağır olan model, sadece 4,4 saniyede saatte sıfırdan yüz kilometre hıza çıkabiliyor. Bu ağırlığın 100 kg'ının yalıtım malzemelerinden elde edildiğini hatırlayın.

Royal Motors'un Asistanı, Rolls-Royce Motor Works İstanbul Genel Müdürü a. Hilal Aisel, "Yeni düğümün piyasaya sürülmesi dünyada yeni ve çağdaş bir hareket getiriyor. Müşterilerimizden aldığımız çok olumlu yanıtın ardından Ghost'u evimizde ilk kez sunmaktan mutluluk duyuyorum. "

Aysal açıklamasına şu ifadelerle devam etti: 'Misafirlerimizin sağlığı ve güvenliği bizim için çok önemli ve Yeni Spirit'in tanıtımını planlarken bu konuyu titizlikle ele aldık. Geçen yıl yaşanan zorluklara rağmen başarılı bir şekilde atlattık. Bu dönemlerin kalıcı değerlere yatırım yapmak için doğru zaman olduğunu düşünüyoruz ve 2021'de başarılı bir başlangıç yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. "

reform olamazPaylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Nissan Kampanyaları 2021, Nissan da indirim var
Tümünü görüntüle