alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Yeni nesil Isuzu D-Max, Mart ayında İngiltere lansmanı için hazırlanıyor Yeni nesil Isuzu D-Max, Mart ayında İngiltere lansmanı için hazırlanıyor
Haberler Ocak 16, 2021

Yeni nesil Isuzu D-Max, Mart ayında İngiltere lansmanı için hazırlanıyorBu, üçüncü nesil Isuzu D-Max . Daha fazla teknoloji, güncellenmiş bir şasi ve yeni bir stil içeren ikinci nesil pick-up'ın büyük ölçüde yeniden tasarlanmış bir versiyonu. Bu yıl Mart ayında İngiltere'de satışa çıkacak ve fiyatların KDV hariç yaklaşık 20.000 £ 'dan başlaması bekleniyor.
Kozmetik olarak, yeni D-Max devrim niteliğinde olmaktan çok evrimseldir - ancak Isuzu her dış panelin yepyeni olduğunu belirtmek ister. Pick-up ayrıca eski modelden biraz daha uzun bir dingil mesafesine sahip ve daha iyi donanımlı modeller için yeni bir Bi-LED far seti ve 18 inç alaşım jantlar var.

Yeni bir yumuşak dokunuşlu gösterge paneli, yeni bir dokuz inçlik bilgi-eğlence sistemi ve klima sistemi için yeni bir kontrol paneli ile her şey iç mekan için değişiyor. Isuzu ayrıca daha fazla ses yalıtımı ekleyerek kabini uzun mesafelerde oturmak için daha rafine bir yer haline getirmeye çalıştı.

Yeni D-Max, eski modelle aynı temel şasiyi paylaşıyor, ancak Isuzu’nun mühendisleri platformu yeni gövdeye uyacak şekilde güçlendirmiş ve uzatmıştır. Alıcılar ayrıca yeniden tasarlanmış ön ve arka süspansiyon, bazı ekstra alt gövde koruması ve firmanın toplayıcının manevra kabiliyetini iyileştirdiğini söylediği yeni bir elektrikli hidrolik direksiyon sistemine sahip.

Isuzu Dmax 2021

Sağlamlıkta yüzde 20'lik bir iyileşmeye katkıda bulunan kasa yükseltmelerine rağmen, yeni D-Max eski modelden yaklaşık 80 kg daha hafiftir. Isuzu, bu Mk3 varyantının arazi dışında daha da yetenekli olması gerektiğini söylüyor, çünkü aynı zamanda dört tekerlekten çekişli ve Mk2'de bulunmayan bir kilitli arka diferansiyel ile de belirtilebilir. 

Yeni model, önceki modelle aynı 3,5 ton çekme kapasitesini ve bir tonluk taşıma kapasitesini koruyor. 1,530 mm'de, bölme, biraz daha derin ve daha uzun olmasına rağmen, giden D-Max ile tamamen aynı genişliğe sahip.


Isuzu, eski D-Max'in turboşarjlı 1.9 litrelik dört silindirli dizel motorunu bu yeni modele, aynı 162bg çıkış gücü ve 360Nm tork ile taşıdı. Pick-up'ın altı ileri manuel şanzımanı da aynıdır, ancak isteğe bağlı altı ileri otomatik şanzıman tamamen yeni bir tasarımdır ve yüzde 25'e kadar daha hızlı vites değişimleri sunar.

Yeni D-Max, ürün gamında standart olarak otonom bir acil durum fren sistemi, trafik işareti tanıma, akıllı bir hız sınırlayıcı ve şerit tutma yardımına sahip olduğundan, güvenlik ekipmanları da hızlanıyor.

Yeni D-Max Birleşik Krallık'ta nihayet satışa çıktığında, alıcılar arkadan veya dört tekerlekten çekişli, dört trim seviyesi ve üç gövde stili - tek kabin, genişletilmiş kabin veya çift kabin - seçeneklerine sahip olacaklar. Her model aynı zamanda beş yıllık garanti / 125.000 mil garanti ve beş yıllık İngiltere ve Avrupa yol yardımı ile birlikte gelir.
 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Nuri Tekin
Ocak 16, 2021
Yanıtla
Lansmanı youtube üzerinden izlemiştim , Bu yıl mutlaka 3-4 adet Dmax almayı düşünüyorum.Bir önceki kasalara göre gerçekten iç ve dış tasarımlarda yenilikler mevcut. Pick-up modellerinde diğerlerine nazaran kıyaslayamacağım türden tavsiye edilir bir araç.
Diğer yazılar
Hollanda'da öğrenciler çöplerden 220 km menzilli elektrikli araç yaptılar
Tümünü görüntüle