alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Yeni Jeep özel sürümleri, markanın 80. yıldönümünü kutladı Yeni Jeep özel sürümleri, markanın 80. yıldönümünü kutladı
Oto Dünyası Ocak 29, 2021

Yeni Jeep özel sürümleri, markanın 80. yıldönümünü kutladı


Jeep , ikonik Willys MB ile sahneye ilk çıkışının üzerinden 80 yıl geçti ve 4x4 markasının planladığı çeşitli kutlama etkinlikleri arasında, iki yeni özel sürüm piyasaya sürdü. Renegade ve Wrangler'ın 80. Yıldönümü Serisi versiyonları İngiltere'de satışa sunulacak ve her set ilkbaharda gelecek. Her ikisi de mevcut en çok satan donanım çeşitlerini temel alır ancak benzersiz stil ayrıntıları, rozet ve donanım ekler. 

Sınırlı döşemeye dayanan Renegade 80. Yıl Dönümü, düşük parlaklıkta Granit Kristal renkli, 18 inç alaşım jantlar, çepeçevre LED ışıklar ve özel cam ile yenilenmiş yedi yuvalı bir ızgaraya sahiptir. Benzersiz bir hatıra rozeti de içerir. 

Rozet, koltuklardan (tungsten dikişli siyah deriden) zemin paspaslarına kadar kabinde görünür. Bilgi-eğlence sistemi ayrıca benzersiz grafik öğelere sahiptir ve sürücü destek sistemlerinden oluşan eksiksiz bir paket dahil edilmiştir. 

Motor seçenekleri sadece benzinlidir: ya 118bhp 1.0-litre turbo üç-silindir veya 148bhp 1.3-litre turbo dört. Her ikisi de önden çekişlidir ve 1.3 sadece çift kavramalı şanzıman ile donatılmıştır.

Wrangler 80th Anniversary de benzer bir ızgara işlemine (metalik Nötr Gri renkte olsa da) sahiptir, trim rengi far ve sis lambası çerçevelerine uzanır. İki renkli 18 inç alaşımlar, otomatik uzun huzmeli tam LED farlar, gövde renginde bir hard-top ve hatıra amblemi ve plakalar ile donatılmıştır. 

Renegade ile aynı siyah deri, deri kaplı bir gösterge paneli ve Berber paspaslar ile birlikte içeride görünüyor. Bilgi-eğlence sistemi ayrıca ilk kez yeni Uconnect uygulaması tabanlı hizmetlerin yanı sıra Renegade spesiyalleri ile aynı grafik işlemeyi içerir. Güç yalnızca 268 bhp 2.0 litrelik dört silindirli bir benzinli motordan gelir.

Yeni varyantların fiyatları, bu baharda siparişler açıldığında duyurulacak.

 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Hyundai i30 ve Volkswagen Golf
Tümünü görüntüle