alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Yeni 2021 Skoda Fabia'dan bir ipucu görüntüsü geldi Yeni 2021 Skoda Fabia'dan bir ipucu görüntüsü geldi
Oto Dünyası Şubat 12, 2021

Yeni 2021 Skoda Fabia'dan bir ipucu görüntüsü geldi


Yeni Fabia kendini yavaş yavaş göstermeye başladı!

VW Grubu'nun pratik B segmenti hatchback'lerinden biri olan Skoda Fabia yakında yeni yüzüyle karşımıza çıkacak. İlkbaharda 4. nesli ile göreceğimiz Fabia'nın yeni versiyonunun teaser görüntüsü geldi. Bu ipucu görüntüsünde yeni Fabia'nın profilini, yani yan tarafını görüyoruz.

Görüntü oldukça gölgeli olduğu için pek bir şey görmüyoruz. Ancak yeni Fabia'nın hem iç hem de dış tasarım açısından Scala modeline çok benzeyeceğini zaten biliyoruz. Ek olarak, Fabia eski nesline kıyasla boyut olarak biraz artacak. Araç platformu da tamamen değiştirilme sürecindedir ve VAG Group, aynı kategorideki diğer araçların yanı sıra MQB-A0 platformuna da yükseltecek.

Son aylarda yeni Fabia'nın bazı casus fotoğrafları.

Aracın artan boyutları daha iyi bir baş ve diz mesafesi ile geri dönerken, bagaj hacminin 50 litre artarak 380 litreye ulaşacağı bildirildi. Bu, bu kategorideki bir araba için çok iyi bir fiyattır. Gelecekte, Fabia istasyon vagonunun yeni versiyonunun geleceği zaten biliniyor.

Yeni Fabia motorunun en son varyantlarından biri 1. 0 TSI Evo motordur. Bu 3 silindirli turboşarjlı benzinli motor, diğer Skoda modellerinde zaten gözlemlendi. 110 beygir gücü ve 220 Nm tork ile bu motor Fabia için yeterli olacak. Şanzıman seçeneklerinin 6 ileri manuel ve 7 ileri DSG olacağı da ortaya çıktı. Skoda'nın önümüzdeki haftalarda yeni Fabia için daha fazla ipucu paylaşmasını bekliyoruz. Arabayı yaymak için gözler bahar aylarına dönüyor.

Kaynak: SkodaPaylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
İşte Toyota 2021 modellerinin fiyat listesi
Tümünü görüntüle