alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Volkswagen Yeni nesil Caddy Türkiye'de! Volkswagen Yeni nesil Caddy Türkiye'de!
Oto Dünyası Ocak 23, 2021

Volkswagen Yeni nesil Caddy Türkiye'de!


Otomotiv dünyasına 1979 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nde bir Volkswagen fabrikasında pikap gövdesi ve tavşan olarak giren Cady, 1982 yılında lansmanıyla Avrupa'da tanındı.

İkinci kuşakla devam eden başarı öyküsü, 2003-2015 yılları arasında üçüncü kuşak olan 1996'da Cady ile, 2020'de dördüncü kuşak olan beşinci kuşak ile devam ediyor. 

Panel One ve Combi olmak üzere iki farklı şirkette satışa sunulan beşinci nesil Caddy'de donanım seviyesi de güncellendi. Baz model 'Impression' adı altında pazarlanırken, üst model 'Life 'Premium model' Style 've panelvan modelleri' Cargo 'olarak sunuluyor. 

Yeni teknolojisi ve yeni tasarımıyla sınıfının en iddialı modeli olmaya devam eden Caddy's Impression modeli 224. 900 TL'ye, Life modeli 241. 900 TL'ye ve Style modeli 279. 900 TL'ye özel lansman fiyatları: "Cargo Caddy'nin "versiyonu 172. 900 TL fiyatla satışa sunuluyor. 

İlk olarak yeni nesil Caddy ile lanse edilen Panoramik Cam Tavan (opsiyonel) özel lansman fiyatı 10. 000 TL yerine 10. 000 TL'den satışa çıkıyor. 

Caddy, dış cephesinde tamamen yeni, sportif-dinamik bir tasarımla tamamen güncellendi.

MQB platformunun getirdiği yeni özellikler: Elektrik destekli egzoz borusu, park yardımı cihazı, 1: 4m2'lik en büyük cam alana sahip isteğe bağlı panoramik cam tavan, 17 inç çaplı alüminyum alaşım jantlar և Standart "Stil" versiyonu olarak yeni LED farlar/LED arka lambalar. 

Yeni Caddy, tamamen dokunmatik tuşlara sahip yeni ön konsol ve dijital ekran sunuyor.

volkswagen caddy

Dijitalleştirilmiş teknolojiye sahip ön konsol, geniş iç mekanın da etkisiyle konfor seviyesini daha da artırıyor.

Gösterge paneli ve kontrol elemanları tamamen yeniden tasarlanan Yeni Caddy’de, donanım seviyesine bağlı olarak ‘Cargo’ ve ‘Impression’ donanım seviyesinde 6,5; ‘Life’ ve ‘Style’ donanımda ise 8,25 inç ekrana sahip multimedya sistemleri standart olarak sunuluyor. 

Yeni Caddy’nin iç tasarımında sunulan LED iç aydınlatmalar, AGR sertifikalı ergoComfort sürücü koltuğu, harici 230V’luk cihazlar için güç kaynağı, anahtarsız giriş ve çalıştırma özelliği araç içindeki konforu artıran başlıca özellikler.

Farklı direksiyon ve amortisör ayarı ile daha konforlu hale getirilmiş ön süspansiyon ve yeniden tasarlanan, Panhard rot ve helezon yayla güçlendirilmiş arka aks sayesinde, aracın salınımları sönümlenerek konforu ve yol tutuşu da artırıldı.

Standart olarak sunulan destek ve sürüş güvenliği sistemleri arasında, yeni sürücü destek sistemleri sayesinde seyahatleri daha güvenli ve konforlu hale getiren modeldeki temel donanımdan başlayarak; ECall Acil Çağrı Sistemi, Yol Trafik Yardımı, Trafik Kontrolü, Diferansiyel Elektronik Kilitleme, Elektromekanik ve Otomatik El Freni, Sürücüler ve

Yolcular için Yanlar, Perdeler ve Hava Yastıkları, Çocuklar için Elektrik Muhafazası, Elektrikli Kilit ve radar, acil durumla birlikte 'İlk Yardım'ı etkinleştirir kırılma özelliği, Şerit Değiştirme Yardımı, 'Yan Yardım'. 

Caddy'deki 4 silindirli, tamamen yenilenmiş motor, kendi bölümünde kullanılan yeni çift jet SCR teknolojisi sayesinde 2021 yılına kadar karşılanması gereken Euro 6d-ISC dağıtım standartlarını karşılarken, hem ekolojik hem de ekonomik olarak pozitif çıktı yaratıyor. 2. 0 litrelik TDI motor 122 beygir gücü ve 320 Nm yüksek performanslı turboşarj

sunarken aynı zamanda manuel ünitede ve DSG'nin yarı otomatik şanzımanında% 10 yakıt ekonomisi sağlar. Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
En Ucuz Spor Arabalar 2021
Tümünü görüntüle