alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, tüm kasko sigortası müşterilerini ücretsiz Prestij Servis hizmeti ile buluşturuyor Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, tüm kasko sigortası müşterilerini ücretsiz Prestij Servis hizmeti ile buluşturuyor
Tavsiyeler Şubat 15, 2021

Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, tüm kasko sigortası müşterilerini ücretsiz Prestij Servis hizmeti ile buluşturuyor


Prestij Servis hizmeti bazı ayrıcalıklar sunuyor.

Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta, tüm kasko sigortası müşterilerini ücretsiz Prestij Servis hizmeti ile buluşturuyor.

Türkiye genelindeki anlaşmalı Prestij Servis noktalarında sunulan 7 ücretsiz hizmet; Vale Hizmeti, Sınırsız İkame Araç, Boya Parlatma-Cila, Fırçasız Oto Yıkama, 26 Nokta Mekanik Check-Up, Bakım ve Mekanik Onarımda %25 İşçilik İndirimi ve Direkt Ödeme ayrıcalıklarını kapsıyor.

Tüm Türkiye'deki kasko müşterilerinin yararlanabileceği Prestij Servis hizmetleri kapsamında araç sahipleri, herhangi bir hasar durumunda Generali Sigorta Çağrı Merkezi’ni arayarak hizmetlerden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Vale hizmetiyle sigortalıların talep etmesi durumunda aracı vale aracılığıyla alınarak onarımı yapılabiliyor ve onarımdan sonra teslim ediliyor. Sınırsız ikame araç hizmetiyle ikame araç istemesi durumunda, araç onarımı bitene kadar ikame araç hizmetinden yararlanılabiliyor.

Boya parlatma-cila hizmetinde talep edilmesi halinde Prestij Servise giden her araç, boya parlatma hizmetinden ücretsiz faydalanıyor. Fırçasız oto yıkama hizmetiyle proje kapsamında servise giden her araç, fırçasız oto yıkama hizmetinden ücretsiz yararlanıyor.

Mekanik check-op ile talep eden Generali sigortalıları için, 26 hizmet noktasında fren, lastik ve jantların kontrolü vb. işlemleri kapsayan check-up hizmeti sunuluyor. Periyodik bakım indirimi hizmetiyle Generali sigortalılar, araçlarının onarımını yaptırdıktan sonra mekanik bakım yaptırmak isterse, %25 işçilik indiriminden yararlanabiliyor. Direkt ödemeyle ise sigortalılar servise herhangi bir ödeme yapmadan aracını teslim alabiliyor.

Kaynak: Generali SigortaPaylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Volkswagen Golf, modelinin üretimini durdurdu
Tümünü görüntüle