alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Subaru, bir süredir Wilderness adını verdiği özel Outback ve Forester versiyonları üzerinde çalışıyor Subaru, bir süredir Wilderness adını verdiği özel Outback ve Forester versiyonları üzerinde çalışıyor
Oto Dünyası Şubat 18, 2021

Subaru, bir süredir Wilderness adını verdiği özel Outback ve Forester versiyonları üzerinde çalışıyor


Subaru şu sıralarda Wilderness ismini bir yan marka olarak hayata geçirmeye çalışıyor.

Subaru, bir süredir Wilderness adını verdiği özel Outback ve Forester versiyonları üzerinde çalışıyor. İlk prototipleri sokağa çıkaran Japon üretici geçtiğimiz günlerde casuslarımıza da yakalanmıştı. Fakat bu kez elimize ulaşan haberlere göre bu özel türevleri uzun süre beklemek durumunda kalmayacağız. İddialara göre Wilderness takılı Outback ve Forester bu yıl bizlerle olacak.

Bildiğiniz üzere Subaru, 2021 yılı planlarını paylaşmama konusunda ısrarcı. Öte yandan Automotive News ekibinin iddialarına göre Subaru şu sıralarda Wilderness ismini bir yan marka olarak hayata geçirmeye çalışıyor. İlk planların bayii sahiplerine iletildiğini iddia eden meslektaşlarımız, bir showroom patronu ile de görüşme fırsatı bulmuş.

 

Bu kişinin iddialarına göre Wilderness takısı beraberinde araçlara arazi yeteneği getirecek. Sadece görsel değil, teknik iyileştirmeleri de içerecek model tasarım anlamında da oldukça yetenekli görünecek. Aynı kaynağın ifadelerine göre ilk olarak Outback Wilderness karşımıza çıkacak. Forester Wilderness ise yaz aylarından sonra tanıtılmış olacak.

Şimdilik elimizdeki detaylar bunlar fakat casus fotoğraflardan anladığımız kadarıyla Wilderness takısını alacak modeller yerden yükselecek ve genel anlamda daha kaslı bir görünüme kavuşmuş olacak. Fakat Subaru'nun ürün gamındaki diğer modellere gelebilecek Wilderness ekinin ne gibi değişimler yapacağını görmek için sabırsızlandığımızı söyleyebiliriz.

Wilderness takısının güç seçeneklerinde bir değişime sebep olmayacağının da altını çizelim.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Audi elektrikli otomobil açıklaması yapıyor
Tümünü görüntüle