alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Şu anda her büyük otomobil üreticisi tarafından üretilen, en hızlı arabalar Şu anda her büyük otomobil üreticisi tarafından üretilen, en hızlı arabalar
Haberler Ocak 21, 2021

Şu anda her büyük otomobil üreticisi tarafından üretilen, en hızlı arabalar


Sınırları zorlamak insan doğasıdır, bu aşırı olağanüstü hızlara sahip arabalarımız var.


Bu liste, ister en yüksek düpedüz en yüksek hıza sahip olan ister en hızlı hızlanan araba olsun, bu otomobil bol bol onun bir serisindeki en hızlı arabaları ayrıntılarıyla anlatıyor. Liste alfabetik olarak düzenlenmiştir :
 

Alfa Romeo: Giulia Quadrifoglio Hızlı sedan ticaretindeki rakiplerinin çoğunun bilinen, Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio 155 mph'de dadılık sınırlayıcıyla uğraşmıyor . Bunun yerine, İtalyan yapısı, Giulia'nın motor gücünün direnç güçlerinin üstesinden gelemediği değerine çıkmasına izin veriyor. İle 510bhp elindeki Alfa değil en güçlü dört kapılı performans salonu, ancak en iyi var olur, kendi sınıfında, güç-ağırlık oranına.
Alfa ayrıca, 540 beygir gücüne sahip ve standart 2.9 litrelik V6 motorlu GTA'dan 100 kg daha hafif olan tekil olan GTAm'ye sahiptir. Henüz bunun için performans rakamları yok, ancak güvenli bir bahis, 3,9 saniyede 191mph azami hız ve 0-62mph daha iyi olacak.
 

Aston Martin: DBS Superleggera - 211 mil1160bhp Aston Martin Valkyrie'nin DBS Superleggera'dan daha yüksek bir hıza sahip varsaymak güvenlidir , ancak düşük hacimli Valkyrie artık tükenmiştir. Bu, şık V12 motorlu Superleggera'yı 211mph'lik bir üst uç ile mevcut en hızlı Aston üretim otomobili olarak onaylı.
DBS'nin ikiz turbo 5.2 litrelik V12 motor yatıyor ve bu en yüksek hız için 715 bg üretiyor ve ayrıca 3,4 saniyede 0-100 km / s veriyor . Süper hızlı önden motorlu GT arabalarının seyrek dünyasında Aston, Bentley ve Ferrari'nin rakipleri üzerinde hakimiyet kuruyor ve her ikisi de sadece 207 mil / saate kadar çıkabiliyor.

 

Audi: R8 V10 Performansı - 205mphR8'in Audi'nin serideki en hızlı modeli nerede arayacağını anlamak için Tenten olmanıza gerek yok. Serideki çeşitli RS otomobilleriyle bile , 205mph'lik tepesi ile en büyük hıza ulaşan orta motorlu, V10 motorlu R8'dir .
R8 V10 Performans modelini standart arkadan çekişli R8 üzerinden seçmeniz gerekiyor, bu da yolunu sadece 199 mil / saate çıkarabiliyor . Performance modelinin 5,2 litrelik motoru 611bhp ile ismine yakışır ve bunu dört tekerleğin günü sunar. Ayrıca 3,1 saniyede 0-100 km / s hızda göndermeye yardımcı olur.

 

Bentley: Kıta GT - 207 km / snBentley Continental GT gibi lüks bir coupe'nin toplam konfor içinde hareket edebilmesi ve aynı zamanda 207 mil / saat maksimum ulaşabilmesi gibi harika bir uyumsuz bir yanı var. Bu üst uç, 635bhp'ye sahip olan GT'nin bu en hızlı versiyonunda, 3.6 saniyede 0-60mph hıza ulaşan turboşarjlı 6.0 litrelik W12'yi kullanmanın bir yan ürünü .
Continental GT'nin en yüksek hızı kadar, sürücülerini düşürmek , vites içi hızlanmasıdır . Bentley 2244 kg güçlü ağırlığının üstesinden gelmek için 664 lb ft tork var, motordan tam harekete geçirildiğinde ortaya çıkan kabuk boyutu ısırmalı lüks bir otomobil olduğunu hatırlatıyor.

 

BMW: M5 BMW serisi en hızlı otomobilin çıkarılması için, M Sürücü Paketinin seçenekleri kutusunu işaretlediğinizden emin olmanız gerekir Bu, ince M5'in en yüksek yüksek hız 155mph'den düşürür ve onu bahn fırtınası yapan 189mph'ye yükseltir, bu da sizin ve üç yolcu için olmalıdır.
M5'te saatte 200 milden fazla olmayan bir yüksek hızın farkına varmak , 625bhp 4.4 litrelik V8'de herhangi bir değişiklik gerektirmez . Bunun yerine, M Sürücü Paketi, gerçek potansiyeline kadar dörtnala koşmak için motoru elektronik bağlarından çözer. Tek küçük kırık hayallığı, V8 motorunun kükremesini susturan ikiz turbolardır.

 

Bugatti: Chiron - 305 milİlk piyasaya sürüldüğünde Bugatti, Chiron'un tr YÜKSEK hızı Konusunda Oldukca çekingen davranıyordu. Şirket, şirket için şirket için yeterli olacak şekilde maksimum 261mph'den alıntı yaptı, ancak daha sonra Chiron, Super Sport rehberinde en iyi 267.8mph'lik bir hız gösteren Veyron'un tekerlek izlerini takip ediyordu.
Elde 1479 bg ile, Chiron'un gerçek ayaklarını göstermesi çok uzun sürmedi ve araba, hız efsanesi Andy Wallace ile dünya rekoru kıran 305mph en yüksek hız kaydetti. Bu, Bugatti'yi 300mph bariyerini aşan ilk seri üretim otomobil üreticisi yaptı.

 

Cadillac: CT5-V Cadillac CT5-V, mevcut en hızlı Cadillac unvanını arkada olarak kaldırır . Satıştan çekilen 4.2 litrelik ikiz turbo 550bhp CT6-V nedeniyle, şirketin ürün yelpazesindeki güçlü otomobil 355bhp CT5-V. Ancak daha güçlü ve artık sadece çünkü daha yüksek bir hıza sahiptir feshedilmiş CT6-V 149mph ile sınırlıydı.
CT6-V, 0-60mph'den daha hızlıydı ve 3,8 saniye sürüyordu, ancak CT5-V, ikiz turboşarjlı 3.0 litrelik V6 motorundan gelen bol olan düşük tork sayesinde 4.8 saniyelik bir süre ile eğimli değil. hızlı otomatik şanzıman. Arkadan çekiş, CT5-V'yi sürmek için iyi kılar, ancak Cadillac'ın performans riskinde yumruklarını çektiğini hissetmemek, muhtemelen muhtemelen CT5-V Blackwing için boşluk payı yaratmak için , ki bu 650 hp civarında iyi olacak. Camaro ZL-1'den ödünç alıntı bir motordan, en yüksek hız 200mph dürtmekle .

 

Chevrolet: Corvette C8 Ciddi hızı demokratikleştirmek istiyorsanız , Sürücüleri Corvette C8 yönüne yönlendirin. ABD'deki alıcılar Için onu zaman Uygun'un fiyatlı spor otomobil Olan Ortadan motorlu C8, ortadan motorlu düzeni ile Gelenekten ciddi Bir kopuş. Porsche Boxster'dan daha ucuza mal olan bir arabada 194 mil / saat maksimum hız kısa sesi ile susturdu.
C8'in 6.2 litrelik V8'i , diğer rakıbini özellikle tuhaf bir güç üretmiyor ve 495 bg güç sağlıyor . Yine de, bu sadece 2,9 saniyede 194mph düz ve 0-60mph için yeterlidir ve bu, temel C8'i veya serinin en üst modelini seçmenizden bağımsızdır.

 

Dodge: Challenger SRT Süper Stok - 168 milİle 807bhp ONUN kompresörlü 6.2 litrelik V8 motordan Mevcuttur, 168mph Dodge Challenger SRT Süper Stok tr Üst hız Bir gölge görünüyor underwhelming . Bununla birlikte, bu rakam, Challenger'ın birlikte olduğu, çünkü bu model tamamen bir çekme şeridinde hızlanma ile birlikte.
ABD'deki kaslı araba patlamasında mevcut çeyrek mil süreleri tam hızdan daha önemli. Sonuç olarak, Süper Hisse o çeyrek mil mesafesini 10,5 saniyede hareketsiz halden kat etme kabiliyetiyle daha doğru bir şekilde değerlendirilir . Bu, en yüksek hızda sınırlayıcı olan olan ve Dodge'un 168 mil / saat ile sınırlandırılmasının nedeni olan fabrikadan yol yasal drag lastikleri üzerinde çalışan Süper Stok için yardımcı olur.

 

Ferrari: SF90 Stradale - 211mphGeleneksel olarak, en hızlı Ferrari'ler son derece V12 motorlarla güçlendirilmiştir, ancak fırın ikinci olarak 812 Superfast bile SF90 Stradale'den daha iyi olamaz. SF90'ın hibrit güç aktarma organı maksimum 986 hp güç üretiyor ; bunun 770 bg'si benzinli V8'den ve geri kalanı üç elektrik motorundan geliyor.
Superfast'in 207mph'sini başka bir şekilde gölgede bırakarak 211mph'lik en yüksek hıza sahiptir. Stradale ayrıca 2.5 saniyede 0-100 km / s hız vermek için hız vermek için kullanan kullanıyor , ancak bu, 154g / km CO2 emisyonu, sıfır emisyonlu elektrikli araç ve 39.2mpg kombine ekonomi sunabilen bir Ferrari . Bu gerçekten zihninizle oynuyor.

 

Ford: Shelby GT500 Tarihteki En Güçlü Ford development arabasını seçmeniz İSTENİRSE, GT40'ı Veya Modern muadillerini you understand . İyi seçim, ancak ödül Mustang tabanlı Shelby GT500'e ait olduğu için yanılıyorsunuz. Kaputun Altında 749 bg Üreten Ford GT'nin 649 ettik bg'sini kolayca gölgeleyen 5.2 litrelik süper şarjlı Bir V8 yatıyor.
Tüm bu güç, Shelby için 180mph azami hıza neden oluyor, bu da önceki GT500'ün maksimum 200mph'den daha düşük. Bununla birlikte, Shelby daha hızlı vites geçişleri için yeni bir vites yedili çift kavramalı şanzımana sahiptir, bu 3,3 saniyede 0-60 mil / saat hızına bakar ve Dodge Challenger'a pembe kayması için bir adım atmak için 10,6 saniyede çeyrek mil sürükleme koşusunu kapsar. .

 

Hennessey: Venom F5 - 311mphHennessey, en yüksek hız rekorlarını takip edenlere tanıdık gelen bir isimdir ve Venom F5 tek bir amaç için: Dünyadaki en hızlı araba olmak. Bu, 311mph'lik bir azami hızın F5 için bir işaret olduğu taşınabilir; bu , ABD kıyafetlerine göz kulak olan herhangi bir Avrupalı ​​rakip için çok düzgün, yuvarlatılmış 500km / s hızla çalışıyor .
F5'e güç vermek, Hennessey tarafından üretilen 6.6 litrelik bir Fury V8 motorudur. 1817bhp geliştirmek için ikiz turbolara sahipken, otomobilin toplam sağlan , kilogram başına 1,34 bg güç-ağırlık sağlamak için 1360 kg'da tutuldu. Karbon fiber gövde, F5'in yüksek hızına ulaşmasına yardımcı olmak için düşük aerodinamik sürükleme düşünülerek tasarlandı . Önceki en yüksek hız kralı McLaren F1'e bir selam olarak, F5'in motor bölmesi, düz aşırı motor ısısını yönetmek için altın varakla kaplanmıştır .

 

Honda: NSX - 191mphHonda, Civic Type R ile hot hatch sektöründeki maksimum hız çıtasını gerçekten bir şekilde 169mph'ye yükseltti , ancak bu Japon firmanın en hızlı dört tekerlekli makinesi olan NSX. Teknik yeniliğe sadece övünme haklarından daha fazla değer veren bir şirketten beklendiği gibi , NSX hibrit bir motorla birlikte gelir .
3,5 litrelik V6 benzinli motor, NSX'teki üç elektrikli motorla destekleniyor ve orta motorlu harikayı 191 mil / saat maksimum hıza çıkarmak için toplamda 573 bg veriyor. Bu tür bir güç ve elektrik motoru desteği, NSX'in 3,3 saniyede 0-60 mil / saat hızlanabileceği gelir .

 

Jaguar: F-Type R Coupe - 186mphJaguar F-Type R'de eksik olan tek şey, artık feshedilmiş SVR'nin sınırsız maksimum hızıdır. Coupe formundaki SVR'nin 200mph'de zirveye çıkabildiği yerde , R Coupe'de 186mph'de bir elektronik namlu bulunur. Aksi takdirde, bu biçimli kaputun altında aynı 567bhp süper şarjlı 5.0 litrelik V8 motoru elde edersiniz .
R Coupe, SVR'sini en yüksek hıza göre eşleştiremese, hızlanma için eşitlemekte zorlanmıyor. Bu F-tipinde dinlenmeden 3,5 saniye sürüyor ve bu da onu Jaguar'ın satıştaki en hızlı ortaya çıkıyor.

 

Kia: Stinger168mph azami hız bu şirkette o kadar dikkat çekici, ancak bu kullanımı kayda değer kılan şey, Kia'dan bir aile sedanı olması . Stinger, 361 beygir gücüne sahip 3.3 litrelik bir V6 turbo benzinli motorla birlikte gelir . Sekiz ileri otomatik şanzımandan arka danışmanları geçerken, Kia'yı 168 mil / saat hıza çıkarmak için yeterli.
Bu tür bir hız, Stinger'i piyasadaki en değerli hızlı arabalardan biri yapar, özellikle de otobanın dış şeridinde zorlanmadığında günlük bir aile arabası olarak hizmet verir . Stinger ayrıca sürmek için iyidir ve sadece 4,7 saniyede 0-60mph hıza ulaşır .

 

Koenigsegg: Jesko Absolut - 305 milKoenigsegg'den Jesko Absolut, bir hiper arabadan çok butik bir votka gibi olabilir, ancak bu İsveçlinin niyetinden şüphe duymayın. 305mph'lik azami hıza sahip ve yüksek hızlı telif hakkı ile oraya koyuyor. 5.0 litrelik çift turbo V8'den 1280bhp motor gücü için tüm bilgi birikimini kullanma için Koenigsegg'in . Bu motoru dünyanın, en hafif v8 krank miline sahiptir ettik motorlu 8500rpm'ye Kadar devir Yapabilir ettik AYRICA E85 Yakiti ile çalışırsa 1600bhp'ye Kadar power sağlayabilir .
Bununla birlikte, Koenigsegg şekli sadece 0.278 Cd'lik bir sürükleme katsayısına sahip olacak şekilde şekillendirdiğinden, Jesko Absolut tam güçten çok daha fazlasıdır. Bu, bir BMW i8'in 0.26 rakamıyla karşılaştırılır ve Koenigsegg bunu standart Jesko'nun geniş arka kanadını kaldırarak başardı . Bu, aero bastırma kuvvetini 1400kg'dan 150kg'a düşürür ve Absolut'un havayı daha temiz bir şekilde kesmesini sağlar.

 

Lamborghini: Aventador SVJ En yüksek hız iddiasında işlem yapmak söz konusu olduğunda Lamborghini'de asla indirim yapamazsınız. Countach için toplanan iyimser rakamların sanıldığından, Aventador maksimum 217mph değerini kanıtla destekliyor ve bu İtalyan'ı hedeflediğini istediğinde bile satın alabileceğiniz en hızlı arabalardan biri yapıyor. Aventador'u böylesine baş döndürücü bir hıza sevk eden 759 bg'lik 6.5 litrelik bir V12'dir ve bu gücü süper veya turboşarja ihtiyaç duymadan elde eder.
Lamborghini'nin V12 motoru türünün sonuncusuysa , Aventador'u 2,9 saniyede 60 mil / saate Kadar hareketsiz kılarken kulağa ne kadar harika geldiğini inkar etmek mumkun Değil . Ve motor alçak Lamborghini'yi maksimum 217 mil / saate kadar devam ederken çok az pes edilir.
 

Land Rover: Range Rover Sport SVR - 176mphBu Range Rover , kaputunun altına yerleştirilmiş Jaguar F-Type R ile aynı 567bhp süperşarjlı V8 motora sahip olarak Sport adını alır . Sonuç, 518bhp standart 5.0 litrelik V8 modelinden yaklaşık 21mph daha hızlı olan, 176 mil / saat düz çıkış kapasitesine sahip 2.3 tonluk bir SUV. SVR, onu Land Rover serideki en hızlı hızlanan araba yapmak için 4,3 saniyede 0-60mph için de iyidir .
SVR'nin gerçekleştirdiği, ilk olarak 2014 yılında 542 bhp ile sürüldüğü zamandan beri artmıştır. O zamanlar, en yüksek hızı 162 mil / sa idi ve bu, en son SVR'nin tasmadan düzgün bir şekilde izin verildiğini kanıtlıyor.

 

Lexus: LC 500 Spor Paketi - 168 milHareketsiz oturun Mach 3'e gidiyormuş gibi görünmesini tasarıma sahip bir araba için , Lexus LC 168mph'si gerekir için küçük bir hayal kırıklığı olarak olabilir. Diğerleri için, Porsche 911'in bu Japon alternatifinin oraya ulaşma yolu doğal olarak havalandırılan 5.0 litrelik V8 sayesinde daha da önemli.
Motor, bu arabanın gerçek mücevheri , neredeyse 9000 dev / dak'ya kadar hızlanıyor ve mükemmel ses veriyor . LC'yi istirahatten 4,7 saniyede 62 mil / saate kadar ateşler ve Lexus'un menzilindeki en hızlı otomobildir. Bu rakamların yanı sıra LC, 10 ileri otomatik şanzımanı ve onu arzularınıza göre uyarlamanıza yardımcı olacak büyüklükte modlarıyla etkileyicidir, ancak yine de en derin izleri bırakan motor ve stildir.

 

Lotus: Evija - 200 milLotus Otomobil daha fazla odaklanmak üzere olan taşıma hızından daha ziyade mükemmellik ve hafif ağırlık, henüz Evija en 200mph maksimum yaklaşık arızi bir şey yok. Pille çalısan Evija'nın Toplam 1972 bg Üreten dört elektrik motoru oldugu icin bu tr YÜKSEK hız da muhafazakar Bir rakam .
Bu performans, en iyi EV süper otomobillerinin yanında yükselirken, Lotus temel mühendislik ilkesini unutmadı ve Evija'nın 1680 kg ağırlığıyla satıştaki en hafif elektrikli hiper otomobil iddia iddia ediyor . Bu ayrıca, tek bir şarjla 215 mil kadar iddia edilen bir menzile yardımcı olacaktır.


 

Maserati: MC20 - 202mphMaserati, bir karbon fiber Küvet sayesinde 1500kg'dan daha az bir hızla deviren MC20'nin ayrıca 2,9 saniyeden daha kısa sürede 0-100 km / saat için iyi olduğunu söylüyor. Sekiz ileri vitesli çift kavramalı şanzıman, tahriki, Maserati tarafından 20 uzun bir dışında ilk şirket içi motor olan V6 motordan alıyor.

 

McLaren: Hız Kuyruğu - 250 milİpucu, bu McLaren'ın adında, bu yüzden önemli, firmanın şu anki en hızlı otomobil olup olmayacağından ziyade, Speedtail'in ne kadar hızlı zirveye çıkacağıyla ilgili. Görünüşe göre, 250mph görünen bir sayı olarak kabul edildi ve burası McLaren'ın sınırlayıcıyı ayarladığı . Evet, bu doğru, Speedtail 250mph'lik en yüksek hıza kadar dizginlendi , bu yüzden teorik olarak daha fazla gelecek.
Speedtail'in kaygan aerodinamiği ve benzinli-elektrikli hibrit güç aktarım mekanizmalarından toplam 1055 hp gücünde olması büyük bir sürpriz değil . Speedtail bir diğer önemli olan McLaren sadece inşa edilebilir 106 orijinal F1 toplam üretimi için bir nod olan söz konusu.

 

Mercedes-Benz: Mercedes-AMG GT Coupe Siyah Serisi - 202mphMercedes, herhangi, Bir AMG otomobilini Siyah Series'de piyasaya sürdüğünde, rakamların çılgınca olacagını biliyorsunuz . Bu nedenle, AMG GT Coupe Black Serisi, aralıktaki diğer modelleri rahat bir şekilde geride bırakan 202 mil / saat azami hıza sahiptir. Ayrıca kardeşlerini hızlandırmak için 3,2 saniyede 0-100 km / s hızlanıyor.
Tüm bunların, ikiz turbo 4.0 litrelik 720bhp'ye sahip V8 motor sayesinde mümkün. Bu İyileştirme sürecinin Bir Kısmı, daha YÜKSEK devirlere ettik yarışa özgü soyağacına Topçu Alay Komutanı vermek Için standart kranktan Bir çapraz düzlem öğesine Geçişi içeriyordu . Siyah Serisi standart Olarak pist hazır takla kafesi ile gelmesine Rağmen, daha Büyük turbolar ettik 35kg daha az Toplam ağırlık da var.

 

Mini: John Cooper Works GP - 164mphMini John Cooper Works'ün GP versiyonu, 2006 yılında ilk kez sürüldüğünden beri en hızlı Mini olarak durdu . Şimdi, GP, güçlüiye kadar en hızlı ve en hızlı Mini, 302 bg'lik turboşarjlı 2.0 litrelik bir motora sahip. 164mph'lik bir üst hız. Mini JCW GP'yi Honda Civic Type R ve Renault Megane RS 300 Trophy ile birlikte oraya koyuyor.
Önemli gücüne rağmen , GP rehberine bir şekilde önden çekişli bir sıcak hatch olmaya devam ediyor, ancak sekiz ileri otomatik şanzıman ile sunuluyor. Öyle olsa bile, tartıyı makul düşük bir 1255kg'da eğiyor ve 5,2 saniyede 0-62mph ile ilgileniyor.


 

Morgan: Artı AltıAero 8'in sona ermesiyle, Morgan'dan gelen düpedüz hızın standart taşıyıcısı Plus Six'in elinde. 1950'lere kadar kopuş bir görünüme sahip olabilir , ancak 3.0 litrelik BMW yapımı ikiz turbo altı silindirli benzinli motorun yanı sıra iş başında bol olan modern teknoloji var . Bu ünite 335bhp üretilir ve 1075kg İngiliz roadster'ı hepsi 166mph'ye çıkarmak için yeterlidir.
Hafif, güçlü motor ve arkadan çekişli kurulum ayrıca Plus Six'in 4,2 saniyede 0-100 km / s hızlanmasına yardımcı olur , bu yüzden bu hiç sarsılmaz. Belki de, belki de bu listedeki herhangi bir arabadan çok, Morgan, tam hızından çok deneyimle , bu biraz , daha derin, daha uzun izlenimi bırakan anlık gaz kelebeği tepkisidir .

 

Nissan: GT-R Nismo - 196 milBirkaç Nissan GT-R modeli seçebilirdik ve hepsi aynı 196mph maksimum hızda gelirdi. Nismo'nun onaylanmasının nedeni, bu kıyaslama performans otomobilini 2009'da yerini sürüldüğünden bu yana en uç götürmek için biraz daha fazla güç ve hızlanma övünmesi .
Nismo, standart 550bhp modelinin 2,9 saniyelik çizgisini daha iyi hale getiren Nissan'a göre , 2,5 saniyede 60 mil / saate kadar iki turbolu 3,8 litrelik V6 motorundan 600bhp'ye sahip. Modifiye edilmiş turbolar, daha verimli motor soğutması sağlamak için aerodinamik ile birlikte Nismo'nun elde etmesine yardımcı olur.


 

Pagani: Huayra - 238mphPagani Huayra'nın en heyecan verici verici unsurunu seçmek, oyuncak mağazasında çocuk oyuncağıdır. Bununla birlikte, 238mph azami hız kesinlikle bu İtalyan hiper otomobilini neredeyse tüm yurttaşlarından ve sunulan diğer süper arabalardan ayırıyor. Bununla birlikte, bu manşet figürü , Huayra'nın ikiz turboşarjlı ve 720bhp'li Mercedes-AMG 6.0 litrelik V12 motoru sayesinde bir Alman kalbi sayesinde geliyor . Ayrıca, en yüksek hız aynı kalsa da ekstra 19 beygir gücüne sahip BC modelini de ters.
Huayra ile ilgili hayranlık uyandıran diğer detaylar 2,2 saniyede 0-60 mil / saattir ve arabanın fabrikada toplam 57 kişilik bir işücü tarafından bir araya getirilmesi. Bu sadece arabada aynı zamanda çalışan sayısıdır, bu işte 'kişiselleştirilmiş' başka yerlerde daha uygun olmuştur.


 

Porsche: 911 Turbo S - 205mphSadece doğru ve uygun olan 911 Turbo S, Porsche menzilindeki en hızlı otomobil. Turbo, 1970'lerden bu yana yol odaklı Porsche'larda en üst noktayı temsil ediyor, hatta daha keskin modeller ara sıra yazı gölgede bıraksa da. Bu haliyle, Turbo S Coupe 205mph için iyidir ve Sport Chrono Paketini kullanarak 2,7 saniyede 0-100mph hıza ulaşır .
Her zaman olduğu gibi, arkaya monte edilmiş motor, 911'de çekişe yardımcı olur ve Turbo S, 641 bg'lik 3,7 litrelik düz altı motorunun tam gücü sağlarken bu yardıma ihtiyaç duyar . Cabriolet formundaki Turbo S'nin çıkarmayı tercih ediyorsanız, aynı en yüksek hıza sahip, ancak 0-62mph 0.1 saniye daha sürüyor.

 

Renault: Megane RS Trophy-R 300 - 163mphRenault Megane RS Trophy-R 300, paranın satın alabileceği en hızlı hot hatch değil, ancak Renault'nun kataloğundaki en hızlı otomobil. Ayakta kalkıştan 60 mil / saate kadar daha hızlıdır ve bunu 5,6 saniyede Honda'nın 5,7 saniyelik süresine kadar tamamlar, bu bazı Trophy-R bu sınıfın en iyileri yararlı.
Trophy-R'nin diğer Megane RS modellerinden daha yüksek maksimum hızı, daha hafif olandan ve performansa yoğunlaşmasından kaynaklanmaktadır. Bu, daha büyük frenlere ve daha keskin süspansiyona sahip, soyulmuş bir hot hatch. Tüm domuz seçenekleriyle Gidin ziyaretinde köşede Ağırlığı 1 kg azaltan karbon elyaf jantlara safra Sahip olabilirsiniz . 


 

Volkswagen: Golf R - 155mphVolkswagen Golf GTI Clubsport , açıkça başlıklı R'den daha egzotik Gelebilir , ancak VW'nin MEVCUT aralığının en hızlısı Olan İkincisi. Clubsport ile aynı 155 mil / saat üst sınırına sahip, ancak R'nin 0-100 km / s'nin 4,7 saniyelik süresi , Clubsport'un 5,6 saniyelik sprintine onu Alman yapımcının kadrosunun seçimi yapıyor.
R, mükemmel çekiş gücü için dört kişekten çekişi ve önceki nesil R modelinde 19 bg olan 315 bg'lik turboşarjlı 2.0 litrelik motoru sayesinde diğer cephelerde de dikkat çekiyor . Daha fazla güç eklemeyen ancak 7 kg tasarruf edin ve sessiz standart öğeden egzoz notasını önemli ölçüde yükseltilmiş bir Akropovic titanyum egzoz da sipariş edebilirsiniz .


 

Volvo: S60 T8 Polestar - 112 milVolvo, S60 T8 Polestar'da mümkün olan her şeyi attı . 2.0 litrelik benzinli motoru süper ve turboşarjlıdır ve toplam 399 bg güç üretilen için bir elektrik motoruyla birleşir . Kompakt bir sedanda, normalde BMW M3'e rakip hız gelirdi, ancak Volvo, T8'in yüksek hızlı 112 mil / saate çıkardı.
S60'ı bu listeye koyan şey, Volvo'nun menzilindeki en hızlı olan 0-60 mil hızlanmasıdır. T8'in tam hibrid gücünden ve dört deneğinden çekişinden yararlanın ve 4,2 saniyede 0-60 mil / saat göreceksiniz . Bu, herhangi birinin kitabında hızlıdır ve S60 ayrıca 134.5mpg'lik bir kombine yakıt ekonomisi .


 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Tüvtürk'te Pandemi'den dolayı kredi kartı ile ödeme dönemi başladı
Tümünü görüntüle