alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Seat, fiyatları yine düşüşe geçti Seat, fiyatları yine düşüşe geçti
Haberler Mart 1, 2021

Seat, fiyatları yine düşüşe geçti


Geçtiğimiz günlerde sıfır faizli kredi kampanyasıyla konuğumuz olan Seat, aybitmeden gerçekleştirdiği ikinci kampanya ile 2021 model Ateca ve Ibiza’da cazip fiyat seçenekleri sunuyor..

Geçtiğimiz günlerde sıfır faizli kredi kampanyasıyla konuğumuz olan Seat, aybitmeden gerçekleştirdiği ikinci kampanya ile 2021 model Ateca ve Ibiza’da cazip fiyat seçenekleri sunuyor.

Makyajlı Seat Ateca’nın, 1.5 EcoTSI ACT 150 HP DSG Xperience ve FR donanımları, 14.400 TL’lik indirimle 338.600 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatı ile satılıyor. Full LED ön ve arka farlar, 10,25 inç büyüklüğünde dijital gösterge paneli, geri görüş kamerası, karartılmış arka camlar, anahtarsız giriş ve çalıştırma, 18 inç çaplı alüminyum alaşımlı jantlar ve ön çarpışma uyarısı gibi özellikler Ateca’nın zengin donanım kalemlerinedn bazıları.

Seat’ın en ikonik modellerinden olan Ibiza’nın 2021 model 1.0 EcoTSI 110 HP DSG Style donanımı ise 12.100 TL’lik indirimle 184.900 TL’den başlayan tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatı ile sunuluyor.

Ibiza’nın zengin donanım özelliklerine sahip modelinde yağmur sensörü, hız sabitleme sistemi, arka park sensörleri, otomatik klima, otomatik yanan kısa farların yanı sıra, yüksek kaliteye ve çözünürlüğe sahip dokunmatik ekran da standart olarak yer alıyor.

Tüm Seat Arona modellerinde ise 50.000 TL için, 12 ay vadede, %0 faizli taşıt kredisi imkanı sunulmaya devam ediyor. Arona'nın 1.0 EcoTSI 110 HP DSG Xcellence ve FR donanımları 231.000 TL'den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim fiyatlarla satılıyor.

 Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
2021 Volkswagen Caddy 2.0 TDI DSG Style | Neden Almalı?
Tümünü görüntüle