alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Porsche Taycan Cross Turismo'nun çıkış tarihi netleşti Porsche Taycan Cross Turismo'nun çıkış tarihi netleşti
Oto Dünyası Şubat 12, 2021

Porsche Taycan Cross Turismo'nun çıkış tarihi netleşti


Türkiye 'de takım olarak Porsche'nin gücünü seviyoruz, sık sık anlatıyoruz. Ayrıca ülke tarihine kısa bir genel bakış paylaştık. Porsche, Taycan performansından çok memnun olduğu için aile çalışmasının genişlemesini hızlandırdı. Bu projede ilk adım Taycan Cross Turismo olacak.

Cenevre Otomobil Fuarı'nda ilk kez gördüğümüz istasyonsuz station wagon, giderek kan alıyor. Porsche, eski bir Formula 1 pilotu ve marka sözcüsü olan Mark Webber tarafından Instagram'da bir paylaşımda bulunarak aracın önümüzdeki iki ay içinde bizimle buluşacağını duyurdu. 44 yaşındaki pilotun sözleri inanılmaz.

Galeri: 2021 Porsche Taycan Cross Turismo Teaser'ları

https://cdn.motor1.com/images/mgl/Jq4W4/s6/2022-porsche-taycan-cross-turismo-teaser.jpg 

'Bu harika arabayı sürerken ilk deneyimim olağanüstü oldu. Bir Porsche gibi davranıyor, bir Porsche gibi görünüyor ve hatta bir Porsche gibi kokuyor. Tam teşekküllü bir spor arabadan daha fazla bagaj alanına ihtiyaç duyan insanlar için idealdir. Model yaz aylarında showroom'da olacak. "

Resmi veriler ayrıca dünyaca ünlü F1 sürücüsünün pratiklik iddialarını da destekliyor. Taycan Cross Turismo koltuklarının arkasında 400 litrelik bir bagaj hacmi olacak. Bu rakamın standart modellerde 365 litre olarak ölçüldüğünü unutmayın.

"Çapraz" ataşman sayesinde yerden mesafe kazanacak araca plastik kaplama yapılacağını unutmayın. Böylelikle bir çeşit SUV olacak modelin ayarlanabilir havalı süspansiyon seçeneğine sahip olacağına inanıyoruz.

Önümüzdeki haftalarda, garip bir şekilde beklenen tüm cevapları almış olacağız.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
2021 İtibari ile Bu 8 Otomobile Veda Ettik
Tümünü görüntüle