alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Polestar 1'in üretimi bu yıl itibariyle duruyor Polestar 1'in üretimi bu yıl itibariyle duruyor
Oto Dünyası Şubat 13, 2021

Polestar 1'in üretimi bu yıl itibariyle duruyor


Volvo'nun premium kardeşi ilk modelinin fişini çekiyor.

Volvo'dan premium bir marka olmak için ayrılan Polestar, 2017 yılında ilk modeli olan Polestar 1'i tanıttı. Birçok kullanıcının favori otomobillerinden biri olan Polestar 1 bizden tam yorumlar almayı başardı. Kendinize yeni bir Polestar 1 almayı planlıyorsanız, Polestar bu yıldan itibaren ilk modelini piyasaya süreceği için çabuk olmak iyi bir fikir olacaktır.

Polestar'dan yapılan açıklamada, aracın 4 yıllık 'sınırlı sayıda' satışının 2021 yılına kadar tamamlanacağı belirtildi. Bu sürümle birlikte otomobil üreticisi, siparişe geçmek isteyen tüketicileri de uyardı.

 

2021 Polestar 1 

Polestar Kuzey Amerika'nın patronu Gregor Hembrough: "2017 yılında lansmanını yaptığımız Polestar 1, hem basından hem de kullanıcılardan çok olumlu eleştiriler aldı. "

Polestar 1'in Polestar 2'ye yer açmak için aşamalı olarak kaldırıldığını unutmayın. Otomobil üreticisinin piyasaya sürdüğü tek hibrit model olacak modelin yakında 3 ve 4 kardeşi olacak. 2. 0 litrelik bir benzinli motor ve bir çift elektrik ünitesi kullanan Polestar 1, toplam 625 hp ve 1000 Nm tork üretebiliyordu.

Bildiğiniz gibi Precept olarak adlandırılan Polestar konseptinin üretimini yapacağı şimdiden duyurulmuştu. Tüm elektrik maliyetleri Polestar 1'in performans verilerinden daha iyi bir şekilde karşılanabilir.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Bu Kış Arabanızda İhtiyacınız Olan 9 Şey
Tümünü görüntüle