alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Opel Combo Cargo, elektrikli geliyor Opel Combo Cargo, elektrikli geliyor
Tavsiyeler Ocak 23, 2021

Opel Combo Cargo, elektrikli geliyor


İkiz Citroen ë-Berlingo Van'dan birkaç gün sonra ve şimdi eski PSA grubu, şimdi Stellantis , elektrikli orta sınıf modeller için "yılın minibüsü" ödülünü kazandıktan birkaç hafta sonra , elektrikli tahrik de Opel Combo'ya geliyor , 2021 için tüm reklamların elektrifikasyonunu ilan eden eski Fransız grubunun elektrifikasyon planına saygı duyarak.
Bu model ayrıca standart ve XL olmak üzere iki boyutta mevcuttur. Birincisi 4,40 metre uzunluğa ve 3,3 ile 3,8 metreküp arasında, ikincisi ise 4,75 ve 4,4 metreküp kargo alanına ulaşıyor. Gövdeler arasında Double Cab de mevcuttur 


 

Tek şarjla 275 km'ye kadar

Güç aktarma organı, hem PSA'nın arabaları hem de reklamları tarafından kullanılan zaten iyi bilinen bir motordur: motor 100 kW, 136 HP güce sahiptir ve 130 km / saate ulaşmanızı sağlar  , 216 hücreli pil 18 modüle bölünmüştür. 50 kWh ortalama 275 km  otonomi vaat ediyor .

Tek fazlı 7,4 kW veya üç fazlı 11 kW şarj cihazları ile alternatif akımda veya 50 kW'a kadar doğru akımda yüksek güçlü kolonlarla yeniden şarj edilir. Bunlarla, 30 dakikada şarjı% 10'dan% 80'e çıkarmak mümkündür . MyOpel Uygulaması, Combo-e ile bağlantı kurmanıza ve şarjı ve diğer işlevleri izlemenize izin verirken, Free2move uygulaması şarj noktalarını bulmanıza, rezervasyon yapmanıza ve sarf malzemeleri için ödeme yapmanıza yardımcı olan "myCharge" işlevini içerir.

Ayrıca arazi için

En ilginç haber, asfaltsız arazide hareket etmesi gerekenler için çift seçenekli, her tür yüzey için programlı gelişmiş IntelliGrip çekiş kontrol sistemi ve artış sağlayan Şantiye Paketi talep etmenin mümkün olmasıdır . trim. Combo-e Cargo, yılın ikinci yarısında satışa çıkacak.

 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
2021 Motorlu Taşıtlar Vergisi (MTV) ne kadar? (MTV hesaplama nasıl yapılır?)
Tümünü görüntüle