alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Los Angeles Otomobil Fuarı Kasım ayına ertelendi Los Angeles Otomobil Fuarı Kasım ayına ertelendi
Haberler Şubat 13, 2021

Los Angeles Otomobil Fuarı Kasım ayına ertelendi


Bakalım bir erteleme daha gelecek mi?

Geçen yıl Kasım ayında gerçekleşmeyen olay 31 ile 19 Mayıs 2021'e ertelendi. Bugün alınan duyuru, etkinliğin 19-28 Kasım 2021'e erteleneceğini resmen duyurdu. Bu, Los Angeles Otomobil Fuarı'nın bir yıllığına ertelendiği anlamına geliyor.

Los Angeles Kongre Merkezi'ndeki fuarı erteleme kararı elbette devam eden koronavirüs salgını nedeniyle. Aşılama süreci devam etmekle birlikte dünya genelinde aşılama işleminde yaşanan zorluklar ve gecikmeler bu süreyi uzatmaktadır.

Özellikle Kaliforniya ve çevresinin Kuzey Amerika için büyük bir tehdit oluşturduğunu vurguluyoruz. En çok koronavirüs vakası bildiren eyaletlerden biri olan Kaliforniya, 10 Şubat'ta 3. 434 yeni vaka ölçtü. Aynı gün 141 kişi öldü.

Ancak bu gecikmeyle birlikte çoğu otomobil fuarı yılın son aylarına ertelendi. İlk olarak, Ağustos ayında New York'ta bir otomobil bayisi tarafından karşılanacağız. Ardından Eylül ayında adını değiştiren Detroit Motor Show kapılarını açtı. O ayın son günlerinde Frankfurt'tan Münih'e hareket eden Frankfurt Otomobil Fuarı misafirlerini bekliyor.

Elbette bu tarihlerin şimdilik koronavirüs hastalığının rahmindeki akışını görene kadar aşağı inmemelisiniz.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Dünya geneli üretilen sıfır km otomobiller en çok hangi renklerde satılıyor?
Tümünü görüntüle