alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Lexus oyun canavarı bir araba yapıyor Lexus oyun canavarı bir araba yapıyor
Oto Dünyası Şubat 20, 2021

Lexus oyun canavarı bir araba yapıyor


Aracın tam ismi "Gamers' IS" olarak belirlenmiş durumda

2020 yılı otomobil dünyası için korkunç geçmiş olsa da evde oturmamız, oyun evreninin genişlemesine yol açtı. Twitch ve Steam platformları son yıllarının en iyi gününü geçirirken, otomotiv üreticileri de bu patlamadan faydalanmak için kolları sıvadı. Güçlerini Amazon'un dünyaca ünlü yayın platformu ile birleştiren Lexus, kabaca bir tabirle "oyun otomobili" üretti.

Aracın tam ismi "Gamers' IS" olarak belirlenmiş durumda. IS modelini alarak tam teşekküllü bir oyun canavarına çeviren Lexus, tam 554.000 kullanıcının oyları ile belirlenen parçaları kullanmış.Aracın özelliklerini oyuncular belirleyecek

 

Lexus ve Twitch Üretimi Oyun Otomobili 5 Fotoğraflar https://cdn.motor1.com/images/mgl/JqlqX/s6/lexus-gamers-is.jpghttps://cdn.motor1.com/images/mgl/LQ9Qj/s6/lexus-gamers-is.jpg https://cdn.motor1.com/images/mgl/nJGJ6/s6/lexus-gamers-is.jpg

Lexus IS 350 F Sport için oylama yapan kullanıcıların büyük bir çoğunluğu, "Neon Tokyo" adı verilen kabin tasarımını seçmiş. Bu tasarım ile birlikte bol bol LED'li, elektrikli ve neon renkli ışıklandırma parçaları aracın içerisinde kendisine yer bulmuş.

Bu süper modeli bir oyun canavarına dönüştüren detaylar ise MSI logolu. MSI ana kart ve GeForce logolu GPU kullanan üniteye, AMD Ryzen markalı bir işlemci eklenmiş. Aracın bagajına özel bir kasa ile yerleştirilen bu ünite, tabii ki "ışıklı mışıklı" RGB LED'ler ile süslenmiş durumda. Hatta isterseniz bagajı açarken içeriye eklenen sis makinesi sayesinde çok daha özel anlar yaşatabiliyorsunuz.

Lexus'un bu işlem için SCPS'in yardımını aldığını da belirtelim. Oldukça kompleks ve bir o kadar tecrübe gerektiren bu işlem için SCPS ekibinden tam 20 kişi projeye katılarak bu özel modeli üretmiş.

 Paylaş :

Etiketler

lexus

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Range Rover Velar 2021 incelemesi
Tümünü görüntüle