alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Japon üretici honda iki modelinde de düşük faizli kredi avantajı sunuluyor. Japon üretici honda iki modelinde de düşük faizli kredi avantajı sunuluyor.
Tavsiyeler Şubat 15, 2021

Japon üretici honda iki modelinde de düşük faizli kredi avantajı sunuluyor.


Japon üreticinin iki modelinde de düşük faizli kredi avantajı sunuluyor.

Honda, Civic Sedan ve HR-V modellerine sahip olmak isteyenler için Şubat ayı kredi kampanyasını açıkladı.Japon üretici, her iki modeli için de düşük faizli kredi fırsatı sunuyor.

Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile dikkat çeken Honda Civic Sedan modellerinde, Şubat ayında 90.000 TL’lik kredi kullanımına %0,99 faiz oranı ile 12 ay taksit seçeneği sunuluyor.

C segmentinde LED far, deri döşeme, açılır tavan ve navigasyon gibi donanımları ile en çok tercih edilen modellerden biri olan Honda Civic Sedan, geniş iç ve bagaj hacminin yanı sıra dinamik karakteriyle gelişmiş ve sportif bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

Honda Civic Sedan, şu anda iki farklı motor seçeneğinin toplam üç farklı versiyonunu sunuyor. 1.6 litre hacimli benzinli motorun hem standart hem de LPG'li seçeneğini sunan Honda, bu üniteden 125 beygir güç, 152 Nm tork alabiliyor. Her iki araçta da sürekli değişken oranlı otomatik şanzıman (CVT) kullanılıyor.

Daha yüksek performans arayışında olan müşterileri de unutmayan Honda, 1.5 litre hacimli, turbo beslemeye sahip motoru da araca uyguluyor. 182 beygir güç, 220 Nm tork üretebilen üntie de aynı otomatik şanzımanla satılıyor. Civic Sedan ailesinin donanım seviyeleriyse Elegance, Executive ve Executive+ olarak belirlenmiş.

Honda’nın HR-V modellerine sahip olmak isteyenler içinse Şubat ayı boyunca 70.000 TL’ye kadar kredi kullanımına %0,80’den başlayan faiz oranı ile 15 ay taksit imkanı sağlanıyor.

HR-V'nin Türkiye'de satılan seçeneklerinde 1.5 litre hacimli, benzinli motor yer alıyor. Atmosferik emişli versiyon 125 beygir güç üretebilirken turbo beslemeye sahip versiyon 182 beygir gücünde. Her iki araçta da sürekli değişken oranlı otomatik şanzıman (CVT) kullanılıyor.

Kaynak: HondaPaylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
2021 Yılının MTV Tutarları Açıklandı
Tümünü görüntüle