alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
İkinci elde Ocak ayında da düşüş gözlemlendi İkinci elde Ocak ayında da düşüş gözlemlendi
Haberler Şubat 12, 2021

İkinci elde Ocak ayında da düşüş gözlemlendi


Fiyatlarda düşüş devam ediyor.

 Ocak 2021 için yayınlandı. 2020 Aralık ayında ilk kez yüzde 1 oranında düşen kullanım fiyatları, Ocak ayında hızını korumuş ve yüzde 2'lik düşüşün yolunu açmıştır.

Ocak ayında çok sayıda reklam alan otomobillerle bu ilk otomobil oldu. Bu sefer ikinci aşama minivan ,Van modeli model, SUV ve Pickup modeli üçüncü sırada yer alıyor.

Marka ve model bazında sıralamada birincilik, Ocak ayında Renault Clio'ya verildi. Gümüş madalya kazanmayı başaran Volkswagen Passat'ı Renault Mégane, Opel Astra ve Ford Focus takip ediyor. Nissan, en çok reklamı yapılan arazi/SUV ve elma türü üreticisidir.

Ocak ayında Türk tüketicilerinin tercihlerinde önemli bir değişiklik olmadı. En çok reklamı yapılan renklerden biri olarak yine beyaz ilan edilirken, son beş palet mavi, gri, gümüş, gri ve kırmızı oldu. "İkinci el araç olarak , 2015 model yılı araçlar 2021 yılının ilk ayında ortaya çıktı. "

Tüm ilanlar arasında araçların% 37'sinin 0-100. 000 km arasında olduğuna dikkat çeken  50. 000-100. 000 TL aralığında otomobil ilanlarının% 25'inin satışa sunulduğuna dikkat çekiyor.

En çok ziyaret edilenler Renault, Volkswagen, BMW, Mercedes-Benz ve Fiat gibi reklamlar oldu.

 Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Sıfır otomobil kampanyaları Ocak 2021: Volkswagen, Audi, BMW, Fiat, Ford, Dacia sıfır otomobil fiyatları ne kadar oldu?
Tümünü görüntüle