alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Hayallerin için yeniden tasarlandı. Hayallerin için yeniden tasarlandı.
Oto Dünyası Aralık 28, 2020

Hayallerin için yeniden tasarlandı.


Isuzu D-Max Pick-Up ile Ruhunu Güçlendir!

 

Isuzu D-Max Güçlü Teknik Özellikler

1.898 cc Motor Hacmi

 

Yeni Nesil Dizel Motor/Dayanıklı Isuzu Motoru

163 PS Motor Gücü

 

Güçlü Performans

3.5 Ton Çekme Kapasitesi

 

Sizin Yükünüz, Isuzu D-Max İçin Yük Değil

Isuzu D-Max, sekiz yılın ardından ilk defa tamamen yenilendi. Pick up modelinin tanıtımı, üretiminin de yapılacağı Tayland’da gerçekleştirildi. Tasarım anlamında mevcut modele göre daha agresif bir görüntüye kavuşan D-Max daha büyük bir ızgara, daha ince LED farlar ve daha keskin bir bölümle geldi.

Yan profilden daha kısa ve iri görünen 2020 D-Max, arka bölümde ise eskisinden daha şık görünmesini sağlayan LED farlara kavuştu. Arkaya monte edilmiş basamaklı tampon, pick up modelinin güçlü görünümüne katkıda bulunuyorÜçüncü jenerasyon D-Max’in kabini daha modern ve teknolojik hale getirildi. Apple CarPlay ve Android Auto destekli 9 inçlik bilgi eğlence sistemi, piyano biçimli tuşlara ev sahipliği yapan V şekilli merkez konsol, çok fonksiyonlu direksiyon simidi ve gösterge panelinde yer alan 4.2 inçlik ekranın yanı sıra aracın koltukları da yenilendi.

2020 D-Max, pazara göre değişmekle birlikte iki tane güncellenmiş dört silindirli turbodizel motorla sunulacak. Standart 1.9 litrelik ünite 150 bg güç ve 350 Nm tork üretirken, 3.0 litrelik diğer seçenek 190 beygir güç ve 450 Nm tork sağlayacak. Her iki motor da standart olarak altı ileri manuel şanzımanla birlikte çalışacak, ancak 1.9 litrelik ünite opsiyonel olarak yeni geliştirilen otomatik şanzımanla tercih edilebilecek.

Dört tekerlekten çekişli D-Max modelleri aynı zamanda, arazi kabiliyetini artıran ve iki tekerlekli ve dört tekerlekli sürüş arasında geçiş yapmak için gereken süreyi azaltan bir elektromanyetik arka diferansiyel kilidiyle gelecek.

Regular Cab, Space Cab ve Crew Cab gövde stilleri ile sunulacak yeni D-Max, Tayland’da birkaç gün içinde piyasaya sürülecek. Aracın Türkiye gibi diğer pazarlarda satışa çıkması ise 2020 yılını bulacak.
 Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
AB'den elektrikli otomobillere 'ses' zorunluluğu
Tümünü görüntüle