alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Ford F-150 Raptor'ı bir de SUV olarak karşımıza çıkıyor Ford F-150 Raptor'ı bir de SUV olarak karşımıza çıkıyor
Oto Dünyası Şubat 14, 2021

Ford F-150 Raptor'ı bir de SUV olarak karşımıza çıkıyor


F-150 Raptor dijital ortamda bir SUV gövde tipinde hayal edilmiş.

Ford, geçtiğimiz günlerde F-150 adlı pick-up modelinin Raptor versiyonunun yeni neslini tanıttı. Wb.artist20 kullanıcı adlı bir tasarımcı da yeni F-150 Raptor'ın görüntülerinden birini ele alarak, aracı dijital ortamda pick-up gövde tipinden bir SUV gövde tipine çevirmiş. Tabii Ford'un böyle bir planının bulunmadığını ve bu tasarımın tamamen sanatçının şahsi fikri olduğunu da belirtmiş olalım.

2021 Ford F-150 Raptor SUV Hayali Tasarımı (Render)

Tasarımı incelediğimizde F-150 Raptor'ın SUV versiyonunun da gayet iyi göründüğünü farkediyoruz. Hatta ilerleyen zamanlarda bu dijital tasarımdan yola çıkılarak araca kapalı kasa dönüşümler getirilmesi bile muhtemel görünüyor diyebiliriz.

Ford ayrıca yeni nesil F-150 Raptor'ın teknik özelliklerini de hâlâ detaylı olarak açıklamadı. Sadece aracın V6 motor seçeneğiyle geleceği, Raptor R adlı bir üst versiyonunda ise 700 beygirin biraz üzerinde güç üretecek bir V8 motor seçeneğinin bulunacağı gibi teknik bilgiler açıklandı. Bunların dışında aracın süspansiyonu ve diğer bazı mekanik özellikleriyle yeni teknolojik özellikleri açıklanan bilgiler arasında yer aldı.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Volvo'nun yeni elektrikli otomobili bu yıl üretime girecek
Tümünü görüntüle