alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Ducati'nin Amerika'daki Ofisi FBI tarafından basıldı Ducati'nin Amerika'daki Ofisi FBI tarafından basıldı
Haberler Ocak 12, 2021

Ducati'nin Amerika'daki Ofisi FBI tarafından basıldı


Görgü tanıklarının ifadelerine göre 17 Aralık gecesi Ducati'nin Kuzey Amerika'daki ofisinde oldukça ilginç bir olay meydana gelmiş. California'nın Mountain View bölgesinde bulunan ofisin, FBI ajanları tarafından basıldığı iddia edildi.
Elimize ulaşan ilk bilgiler Bay Area Riders Forum sitesinden geldi. Ardından görgü tanıklarının ifadesini almayı başaran Roadracing World, 30 kadar FBI ajanının hızlıca ofislere girdiğini açıklamış. 

Şimdilik FBI'dan konu ile ilgili detaylı bir açıklama gelmedi. Öte yandan Asphalt & Rubber ekibinin FBI içerisindeki kaynakları, baskının yasal belgeleri kontrol amaçlı olduğunu ifade etmiş. Bazı söylentilere göre Ducati'nin Kuzey Amerika operasyonlarının yönetim katındaki isimler de aynı gün içerisinde evlerinde arama ile karşı karşıya kalmış.

FBI'ın paylaştığı tek basın açıklamasında ise ajanların Ducati'nin Kuzey Amerika'daki ofisine "uğradığı" belirtilirken, yönetim katındaki isimlerin evlerine baskın yapılmadığının altı çizilmiş.

FBI sözcüsü Katherine Zackel'ın paylaştığı ifadeler ise şu şekilde: "FBI San Fransico şubesi 17 Aralık 2020'de bahsi geçen lokasyonda bulundular. Fakat devam eden dava gereği konu hakkında detaylı bir açıklama yapamayız."

Ducati ise FBI ajanları ile birlikte çalışmaya devam ettiklerini iddia etti.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Tesla tarafından 2020’de teslim edilen toplam araç sayıları açıklandı
Tümünü görüntüle