alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Değerlendirirken boyalı parçalara ve hava yastıklarına dikkat edin Değerlendirirken boyalı parçalara ve hava yastıklarına dikkat edin
Tavsiyeler Ocak 24, 2021

Değerlendirirken boyalı parçalara ve hava yastıklarına dikkat edin


Koronavirüs döngüsü sırasında sıfır araç üretimindeki kırılma, fiyatlarda artışa neden oldu. 2020 ortasından bu yana yükselen fiyatlar binlerce ikinciel eski arabadaki satışı güçlendirdi.

Ancak kullanılmış ikinci el arabalarda kilometre performansını azaltmak, boyalı parçalarla satılması, hatalı hasar kayıtları gibi birçok yöntem alıcıları rahatsız etmektedir.

Kullanılmış ikinci el arabalara olan talebin arttığı bir zamanda, uzmanlar alıcıları satın alma sırasındaki ihlaller konusunda uyarıyor. 

Durumu öğrenmek için bir uzman servisine başvurmanın gerekli olduğunu ve alıcıların yanlış veya eksik bilgilerden muzdarip olabileceğini belirtti. 

Ayozger, kullanılmış araç satın alırken özellikle aracın kilometresi (km) azalmış ya da düşmemiş ise, değerlendirme sırasında yapılan testlerde ihlaller hakkında yanlış bilgi bulduklarını, araç satın alınmadan satın alınamayacaklarını söyledi. alıcılara hizmet yeterlilik belgelerine sahip şirketlerden uzman hizmet almalarını tavsiye ettiler. 

Boyalı parçalar

Alıcılar için en ilginç konulardan biri de aracın boya durumunun çözümü Ayözger; "Arabalarda boyanmış parçalar karşılaştığımız en yaygın durumlardan biridir. Boyasız satışa sunulan bir araçta sıklıkla bir veya daha fazla parçanın soyulması veya parçaların boyalı olarak işaretlendiğinin belirlenmesi gibi durumlarla karşılaşıyoruz. Satıcı değişti. 'Denetimlerimiz sırasında bulgularımız arasında büyük farklar olabilir. «

Kilometre düşürüyorlar
Kilometrenin azaltılması hala en yaygın kullanılan yöntemlerden biridir; "Soruşturma sırasında bir motor arızasını tespit edemediğiniz için, motor arızasını gizlemeye çalışın, soruşturma başlamadan araca katkıda bulunun ve küçük onarımlar yapmaya ve ciddi sorunlara neden olabilecek durumlarda aracı satmaya çalışın - diğer sorunlarım var "dedi. 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Motor Suyu Hava Yapar Mı? Motor Suyu Hava Yapması Ne Demektir?
Tümünü görüntüle