alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Cadillac Blackwing sedan modellerinin tamamı satıldı Cadillac Blackwing sedan modellerinin tamamı satıldı
Haberler Şubat 13, 2021

Cadillac Blackwing sedan modellerinin tamamı satıldı


Kalan iki model açık artırmada satılacak.

Cadillac'ın Black Wing adlı motoru kullanan CT4-V ve CT5-V superseden, dakikalar içinde 250 adet satışa başladı. Barrett Jackson Müzayede Evi'nde üretilecek ilk modelleri getirecek olan Cadillac, iki özel modelle başlayacak. modeller, Kasa No. 001.

Her iki aracın da çok güçlü olduğu unutulmamalıdır. CT5-V Blackwing ise şimdiye kadar üretilmiş en güçlü Cadillac olarak tarihe geçti. 6. 2 litrelik Blackwing V8 motor kullanan model, 680 hp ve 892 Nm tork üretebiliyor. Bu sayede araç dört saniyede 0'dan 100 km/sa hıza çıkıp 322 km/sa hıza ulaşabiliyor.

 

https://cdn.motor1.com/images/mgl/KjnXl/s6/2021-cadillac-ct5-diamond-sky.jpg


CT4-V Blackwing, büyük kardeşi kadar ilginç. 3. 6 litrelik bir V6 motor ve iki turboşarjlı araç, bu cihaz tarafından sağlanan 480 hp ve 602 Nm tork üretir. Altı ileri manuel veya on ileri otomatik şanzıman ile verimliliği arka tekerleklere aktaran model, yaklaşık dört saniyede 0'dan 100 km/sa hıza ulaşıyor. Modelin maksimum hızı 304 km/s'dir.

Müzayededen elde edilen tüm gelirleri Black Ambition adlı bir hayır kurumuna bağışlayacak olan Cadillac, müzayedenin 20-27 Mart tarihleri arasında yapılacağını söyledi. Black Ambition'ın Afrikalı-Amerikalı ve Latin girişimlerini destekleyen bir kurum olduğunu unutmayın.

https://cdn.motor1.com/images/mgl/x4Z8v/s6/2021-cadillac-ct5-v-interior.jpgPaylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Motor Suyu Hava Yapar Mı? Motor Suyu Hava Yapması Ne Demektir?
Tümünü görüntüle