alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Caddeye ralli dinamikleri getiren Hyundai i30 N için bir modifikasyon Caddeye ralli dinamikleri getiren Hyundai i30 N için bir modifikasyon
Oto Dünyası Ocak 31, 2021

Caddeye ralli dinamikleri getiren Hyundai i30 N için bir modifikasyon


Pre-Design tarafından geliştirilen Hyundai i30 N projesi, araç dinamiklerini yeni bir noktaya getiriyor.İ20, Santa Fe, Kona ve Tucson modelleri ve yeni nesil modelleri ile Hyundai, tasarıma farklı ve ilginç karakterler getiren Hyundai'nin önünde bir süre durgunluk döneminde test edilebiliyor.

Türkiye'de düzenlenecek orta menzilli radar modeli listesi resmi kanat dışında projeye dahil edildi. Alman 'Before Design' tarafından uygulanan modifikasyondan sonra bir ralli karakteri ile donatılan Hyundai i30 N, daha önce hiç olmadığı kadar arzu konusu olabilir.

Vücuda yapılan dokunuşlarla çok fazla kas güçlendirme getiren değişiklikler performans noktasındaki rakamları da destekler. 

Hyundai i30 N projesi hakkında daha fazla bilgi edininHyundai'nin son yıllarda olduğu gibi büyüyen N segmentinin en önemli üyelerinden biri olan i30 N, bu iyileştirmelerle potansiyelini bir kez daha gösteriyor.

Ekibin özellikle çamurluk ve tamponlarda yaptığı dokunuşlar bize bu markanın WRC ekibini hatırlatıyor. Difüzörde ve arka kanatta kullanılan dişli yapısı unutulmamalıdır.

Elbette tüm bu parçaları daha anlamlı kılan, desenleriyle bizi bizden uzaklaştıran çarklar.Tüm bu parçalar araç sahiplerine yaklaşık 4. 000 € karşılığında satılıyor. 250 PS ve 280 PS'ye sahip i30 N'nin kaputunun altındaki 2. 0 litrelik motorun güç değerlerinde bir değişiklik olmadığını da unutmayalım.

Bu motorla i30 N, 0'dan 100'e 6'ya kadar hızlanabilir. En iyi 2 saniyede. 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Tofaş’tan Teknolojik Hamle
Tümünü görüntüle