alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
BMW, CES 2021’de iDrive teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı BMW, CES 2021’de iDrive teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı
Oto Dünyası Ocak 12, 2021

BMW, CES 2021’de iDrive teknolojisi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı


 BMWCES2021‘de iDrive teknolojisinin 20. yılını kutluyor. Üretim teknolojisini geliştirmeye devam eden BMW, mobilite deneyimini üst seviyeye çıkararak, kullanıcı ile otomobil arasındaki etkileşimi artırıyor.
iDrive teknolojisi, analog ve dijital arasındaki boşluğu dolduruyor

Yeni nesil iDrive teknolojisini tanıtan BMW, son nesil iDrive‘ın analog ile dijital arasındaki boşluğu doldurduğunu ifade ediyor. BMW ayrıca bu teknolojinin, otomobildeki mevcut işlevlerin değişikliğini müjdelediğini de aktarıyor.
Yeni nesil teknoloji standartları ile dijital zeka kazanan yeni nesil BMW otomobiller, optimize edilmiş sensörler sayesinde artık sürücüden daha fazla bilgiye erişebiliyor. Alman üretici bu durumu, son nesil iDrive sistemine sahip araçların, tehlike uyarılarını algılayıp görüntüleyebilmesi ve bir varış noktasındaki park alanlarının kullanılabilirliği ile ilgili tahminleriyle örneklendiriyor.

BMW CES 2021‘de tanıttığı yeni nesil iDrive teknolojisini; “Yeni nesil BMW iDrive’ın, akıllıca bağlanmış bir aracın potansiyelini her zamankinden daha kapsamlı bir şekilde kullanmak ve böylece mobilite deneyimini daha güvenli, daha rahat, daha kullanışlı ve çeşitlilik açısından daha zengin hale getirmek üzere ayarlandı.” diye açıkladı.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Fuat uludag
Ocak 12, 2021
Yanıtla
Harika görünüyor , başta mercedes e serisi ve s serilerinde görmüştük şimdi bmw de görmeye basladık etkileyici gerçekten
Diğer yazılar
Ford Otosan, Türkiye'ye Batarya Montaj Fabrikası kurmak için çalışmalara başladıklarını açıkladılar.
Tümünü görüntüle