alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
Amerikan yolları sınırı geçti;2021 Volkswagen Teramont ile buluşma zamanı Amerikan yolları sınırı geçti;2021 Volkswagen Teramont ile buluşma zamanı
Oto Dünyası Ocak 24, 2021

Amerikan yolları sınırı geçti;2021 Volkswagen Teramont ile buluşma zamanı


Volkswagen'in Avrupa pazarı dışında sunduğu modellerin sayısı, özellikle son yıllarda önemli ölçüde arttı. Amerika pazarında Atlas ile zirvede oynayan benzer hamleleri Renault ve Fiat gibi diğer birçok üreticide görüyoruz.

Şu anda elektrikli araçlarıyla dünya gündeminde olan marka, 2021 yılında Rusya pazarına sunulacak yeni bir model ile karşımıza çıkıyor.

Rusya pazarında Amerika'ya yabancı olmadığımız SUV hatlarını temsil ediyor. Araç, özellikle Atlas ve Atlas Cross Sport modelleri düşünülerek etkileyici bir görünüm vaat ediyor. 

Volkswagen terramont

2021 Volkswagen Teramont öne çıkan özellikleri,

Teramont tasarım çizgilerinin premium hissidir.Atlas ailesine ait izlerin tampon ve daha birçok vücut parçasıyla görülebildiği bir modelde iç astar bölgesinde de bu hissin devam ettiğini görüyoruz.

Ambalajda kullanılan seçenekler, en yeni nesil kabin tasarımı, 8 inçlik multimedya ekranı ve grubun yeni direksiyon simidi, modern bir VW içindeymişiz gibi hissettiriyor.

Teramont için yayınlanan listede dört farklı donanım paketinde olacağını görüyoruz.

Burada kullanıcılar, 8 inçlik multimedya ekranı, üç bölgeli klima, anahtarsız giriş, elektrikli arka kapılar ve uyarlanabilir hız sabitleyici gibi bileşenlerin de giriş seviyesinde standartları karşılamasından memnun.

Teramont, 220 PS ve 245 PS ve 4 × 4 altyapı sürümleri üreten iki farklı versiyonda mevcuttur. Rusya'da otomobil satışları ilkbaharda başlayacak.

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
İhracatta Yine Zirveyi Bırakmadı
Tümünü görüntüle