alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
2021 Model Makyajlı Audi A8'i böyle görüntüledik 2021 Model Makyajlı Audi A8'i böyle görüntüledik
Haberler Ocak 12, 2021

2021 Model Makyajlı Audi A8'i böyle görüntüledik


Audi'nin, amiral gemisi modeli A8'i makyajlayarak sürekli güncellemekte olduğunu görüyoruz. Hatta yakın zaman önce aracın Almanya'da test esnasında çekilmiş bazı görüntüleri elimize ulaşmıştı. Şimdi ise Motor.es adlı otomobil medyası, makyajlı A8 için bir hayali tasarım (render) çalışması paylaştı.
Bu hayali tasarım görüntüsünü incelediğimiz zaman, aracın makyaj operasyonunun oldukça kısıtlı olduğunu görüyoruz. Casus görüntülere bakarsak durum gerçekten de böyle olacak. Hemen aşağıda sağa ve sola oynatılabilen görüntü kıyaslamasıyla da makyajlı A8'in dijital tasarımı ile makyajsız hâlini yan yana görebilirsiniz.

2021 Model Audi A8

Aracın ön tamponunun alt kısmı, ön ızgarası ve farlarının şekli gibi şeylerin değiştiği bu sayede kolayca farkedilebiliyor. Bu hayali tasarım aracın sadece ön kısmını gösteriyor. Çünkü aracın arka kısmı bugüne kadar bolca kamuflajla kapatıldığı için pek fikrimiz yok. Sadece stop lambalarının iç tasarımlarının değiştiğini görebildik.

2021 Model Audi A8

Belirtilenlere göre Audi A8, bu makyajlı haliyle birlikte her zamankinden daha da teknolojik bir araca dönüşecek. A8'in en güncel hâliyle 3.seviye otonom sürüş özelliğine kavuşacağı belirtiliyor. Bu da tamamen eller serbest şekilde yolculuk yapabilme imkanı anlamına geliyor. Hatta söylentilere göre Audi, makyajlı A8 ile eşzamanlı olarak bu aracın ultra lüks bir versiyonunu da Maybach S-Serisi'ne rakip olması amacıyla tanılatacağını düşünüyoruz.Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Satışlar durdu,fiyatlar yüzde 10 düştü
Tümünü görüntüle