alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
2021 Mercedes S-Serisi, Direksiyon Sorunları Nedeniyle Geri Çağrılıyor 2021 Mercedes S-Serisi, Direksiyon Sorunları Nedeniyle Geri Çağrılıyor
Haberler Ocak 23, 2021

2021 Mercedes S-Serisi, Direksiyon Sorunları Nedeniyle Geri Çağrılıyor


Mercedes S-Serisi, genel olarak "dünyanın en iyi arabası" olarak kabul edilebilir, ancak hiçbir şey mükemmel değildir. Daimler, W223'e hazır hale getirmek için Almanya'daki Sindelfingen'deki Factory 56 fabrikasına 730 milyon € (888 milyon $) yatırım yaptı ve yine de amiral gemisi üretime girdikten sadece birkaç ay sonra geri çağrıldı.
Bu nasıl olabilirdi? Business Insider , iç bağlantı çubuklarının suçlu olduğunu ve potansiyel olarak en kötü durum senaryosunda ciddi yönlendirme sorunlarına yol açtığını bildiriyor. Araç sahiplerinden, iç rot kollarını kontrol etmek ve gerekirse ücretsiz olarak değiştirmek için yerel Mercedes servisinden randevu almaları isteniyor.
 

2021 Mercedes-Benz S-Serisi SedanBir şirket sözcüsü, Business Insider'a , teslim edilen 1.400'e kadar arabanın geri çağrıldığını söyledi ve yazı sahipleri, "hemen" kelimesini içeren tehlike hakkında bilgi verdi. Mercedes, etkilenen 2021 S-Serisi otomobillerin bu araç için tasarlanmış iç bağlantı çubuklarına sahip olmayabileceğini ve bu durumda direksiyon kremayeri bağlantısının "sürüş stresine kalıcı olarak dayanamayabileceğini" açıklıyor.

Mercedes'e göre, bileşen tedarikçi tarafından komple bir ünite olarak önceden monte edilmiş ve daha sonra Fabrikada 56 kurulur. Yeni bir yüksek teknoloji fabrikasında inşa edilen mutlak bir amiral gemisi otomobil için bile tüm üretim sürecini gösterir. sadece en zayıf halka kadar güçlüdür. Aynı tesis aynı zamanda meraklısı Maybach S-Class'ı da üretiyor ve bu yılın sonlarında tamamen elektrikli EQS'yi ekleyecek.

S-Serisi'nin ek sürümleri, S63e ve S73e olarak adlandırılması beklenen iki plug-in hibrit AMG de dahil olmak üzere çalışmalar devam ediyor. V12 motoru yeni bir nesli görmek için yaşadı, ancak AMG S65'te değil, çünkü yalnızca lüks Maybach modelinde sunulacak. Yenilenmiş S sınıfı Mercedes yeni AMG GT kupası ve yeniden konumlandırma ile, iki kapılı gövde stilleri kaybetti SL sırasıyla S sınıfı kupası ve S-Class Cabrio için yedek olarak.

 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Mini Fiat 500e'nin performanslı biraderi geliyor
Tümünü görüntüle