alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
2021 Hyundai Tucson N Line 2021 Hyundai Tucson N Line
Oto Dünyası Ocak 27, 2021

2021 Hyundai Tucson N Line


Hyundai, merakla beklenen yeni Tucson'u 2020 sonbaharında tanıttı. Tasarım, motor seçenekleri ve diğer birçok yeni teknoloji açısından tamamen değişen yeni Tucson, artık resmi olarak N Line'ın sportif versiyonu!

"Peki, yeni Tucson N Line'ın standart Tucson'dan farkı ne olacak?"

Hyundai mühendisleri, daha dinamik sürüş için N Line versiyonundaki araç süspansiyon sistemini özel olarak ayarladı. Bu yürütme sisteminin sürücü yönetimine ve araç titreşimlerine çok tutarlı ve hızlı tepkiler verdiği belirtiliyor. Ayrıca bu süspansiyon sisteminin elektronik kontrollü bir sistem olması nedeniyle normal düzen ve rahatlıkta kullanılabileceği söyleniyor. Hyundai ayrıca, yeniden moddan bu yana arabanın direksiyonunun önemli ölçüde değiştiğini söylüyor. Gelişmiş süspansiyon sistemine ek olarak, 2021 Tucson N Line, mevcut Tucson N Line standartlarından daha agresif bir görünüm sunuyor. Bunlara gövde kiti, çift egzoz borusu ve 19 inç jantlar dahildir. Bu görüntülerin 'gri ruh' olarak
adlandırılabilecek 'gri gölge' olarak adlandırılan renk seçeneğinin de N Çizgisine özgü olduğu açıklığa kavuşturuldu.Ülkemizde bu renk genellikle 'nardo grey' olarak adlandırılır. Dikkat ettiyseniz aracın üst kısmı yani kolonlar ve tavan da siyah renkte seçilmiştir. 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Yeni Mercedes-Benz EQA, elektrikli otomobil olarak ortaya çıktı
Tümünü görüntüle