alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
2021 Honda HR-V'nin patent görüntüleri sızdırıldı! 2021 Honda HR-V'nin patent görüntüleri sızdırıldı!
Oto Dünyası Şubat 12, 2021

2021 Honda HR-V'nin patent görüntüleri sızdırıldı!


Patent görüntüleri doğru görünüyor.

Honda, ilk olarak 1998 yılında üretilen kompakt crossover HR-V'yi tamamen yeniledi. Yeni nesil Honda HR-V'nin resmi tanıtımı uzun sürmüyor. Honda ayrıca aracın yeni neslinin teaser görüntülerini paylaştı. Ancak birisinin bu teaser kampanyasının çarkına bir çubuk koyduğunu söylemek yanlış olmaz. Çünkü bugün aracın patent görselleri bunu internette yaptı.

Bu haberdeki renksiz görüntüler, bahsettiğimiz yeni HR-V patent görselleridir. Casus fotoğraflarına ve diğer görsellere dayanarak patent görüntülerinin doğru olduğunu söyleyebiliriz. Hatta altına arabanın patent resimlerinden birini ve tabelalardan birini yerleştirdi2021 Honda HR-V Sızıntı Patent Görüntüleri 

Resimlerdeki detaylara bakarsanız her iki arabanın yakıt deposu kapağı gibi çeşitli gövde parçalarının birebir aynı olduğunu görebilirsiniz. Honda daha önce 18 Şubat'ta yeni nesil HR-V'yi tanıtacağını duyurmuştu. Bu sunumla araç üçüncü nesile ulaşacak. Ayrıca ikinci nesil uzun süredir piyasada olduğu için bu promosyonun zamanlamasının çok doğru olduğunu düşünüyoruz.

2021 Honda HR-V Sızıntı Patent Görüntüleri 

Yeni nesil HR-V'nin yeni nesil Jazz'da öne çıkan ve adı geçen hibrit motor sistemine sahip olacağını zaten biliyoruz. Çünkü bu testi aracın ortak görünümlerinden birinde bagaj kapağında gördük. Elbette bu sistemin Jazz'da çok az beygir gücü ve torku var. Bu değerlerin HR-V'de biraz daha yüksek olmasını bekliyoruz. e:HEV olarak adlandırılan hibrit motor sisteminin yer alacağını da şimdiden biliyoruz. Çünkü aracın paylaşılan ipucu görüntülerinden birisinde bagaj kapağı üzerinde bu yazıyı görmüştük. Tabii bu sistem Jazz'da düşük güç ve tork değerine sahip. Bu değerlerin HR-V'de biraz daha yüksek olmasını bekliyoruz.

Kaynak: Vanhoo Rage/Facebook ve Autocar HindistanPaylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Araba fiyatlarında düşüş , Araba Alacak Herkesi İlgilendiriyor.
Tümünü görüntüle