alicibul-icon
Alıcıbul
Android uygulaması
Uygulamada Aç
Alıcıbul
Alıcıbul
2021 Goodwood etkinlikleri için biletler 1 Şubat'tan itibaren satışta 2021 Goodwood etkinlikleri için biletler 1 Şubat'tan itibaren satışta
Haberler Ocak 25, 2021

2021 Goodwood etkinlikleri için biletler 1 Şubat'tan itibaren satışta


1 Şubat Pazartesi günü Goodwood Estate, pandeminin bir sonucu olarak 2020'de iptal edildikten sonra amiral gemisi otomobil etkinliklerinin 2021 sürümleri için biletler sunacak. 

Sussex mekanının otomotiv takvimi 15-16 Mayıs'ta 78. Üye Toplantısı ile başlayacak ve Festival of Speed ​​8-11 Temmuz ve Revival 17-19 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. 

Her biri için biletler önümüzdeki Pazartesi günü saat 09: 00'da Goodwood web sitesinde satışa sunulacak veya alıcılar Goodwood Road Racing Club Bursu'na katılarak "sırayı atlayabilirler".

İngiltere'nin ulusal tecrit tedbirlerinin uzun ömürlülüğünü çevreleyen belirsizlik, olayların doğasının değişebileceği anlamına geliyor. The Estate şunları söyledi: "Her şeyin yazın biraz daha normal görüneceğinden emin olsak da, Goodwood'daki ekip etkinliklerimizin tüm ziyaretçilerimiz için güvenli ve keyifli kalmasını sağlamak için çok çalışıyor.

Yerel ile çalışmaya devam edeceğiz. ve Covid kısıtlamaları geliştikçe ve etkinliklerimizin tüm uygun yönergelere uymasını sağladıkça ulusal yetkililer. "

Üç etkinlikten herhangi biri hükümetin yönlendirmesi sonucunda iptal edilirse, bilet sahiplerine tam bir geri ödeme veya biletlerini 2022'ye taşıma fırsatı sunulacak. 

Üç etkinliğin hiçbiri 2020'de, Ekim ayında kapalı kapılar ardında düzenlenen, Hız ve Uyanış Festivali için sergilenen tarihi ve yeni arabaların bir karışımı ile düzenlenen Speedweek etkinliğinde gerçekleşmedi. 2021 sürümleri için sayılar sınırlı olacak, birçok 2020 bilet sahibi kartlarını saklamış olacak ve her etkinlik, sosyal mesafeye ilişkin hükümetin yönergelerine göre yürütülecektir. 

Her zamanki gibi, ilk etkinlik sadece Goodwood Road Racing Club üyelerine ve üyelerine açık olacak. Goodwood Pisti'nde düzenlenecek olan etkinlik, "Goodwood'un altın çağında düzenlenen sadece üyelere özel yarış hafta sonlarının samimiyetini ve yoldaşlığını yeniden yakalayacak".

Etkinlik, diğer motor sporları etkinlikleriyle çatışmaları önlemek ve organizasyonuna daha fazla zaman tanımak için olağan Nisan tarihinden Mayıs ayına taşındı.

Üyeler Toplantısının planlanan önemli olayları arasında, 1923 öncesi paha biçilmez yarışçıların kafa kafaya gittiği SF Edge Trophy ve 1970-1981 arasındaki Grup 1 touring otomobiller için Gerry Marshall Trophy yarışı yer alıyor. 

En büyük etkinlik olan Festival of Speed, 2020 için planlanan temayı kutlamak için Sussex arazisinin 1,16 millik tepe tırmanışı parkuruna geri dönecek : The Maestros - Motorsport's Great All-Rounders. Çeşitli motor sporları disiplinlerinde başarılı olan sürücüler, takımlar ve üreticiler parkurda ve padokta onurlandırılacaktır. 

Amerikalı yarış efsanesi Mario Andretti, katılacağını çoktan doğruladı, ancak 2020 etkinliğinde yer alması planlanan Jacky Ickx'in ortaya çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. 
Etkinlik, arabalar, motosikletler ve diğer tüm araçların katlı tepe tırmanışına götürülmesiyle tanıdık bir formatta planlanıyor. Resmi ayrıntılar takip edecek, ancak bazı üreticilerin padokta yeni model açılışlarına ev sahipliği yapması muhtemel olan yeni ve eski metalin bir karışımını bekleyebiliriz. 

Alışılmış olduğu gibi, Revival 1948-1966 Goodwood Motor Pisti'nin "altın çağını" kutlayacak. Birçoğu ünlü yarışçılar ve ünlüler tarafından sürülen tarihi arabalar, otantik olarak yeniden yaratılan etkinliklerde parkurda öfkeyle sürülecek.

Goodwood'un sahibi Richmond Dükü şunları söyledi: “Her şeyden çok, etkinliklerimizi bu kadar özel kılan insanlar: sürücüler, takımlar, personelimiz ve hepsinden önemlisi taraftarlar.

 Onları 2020'deki çok sevilen etkinliklerimizde karşılayamayacak olmamızdan inanılmaz derecede hayal kırıklığına uğradık. Şimdi, üç motor sporları etkinliğinin de önümüzdeki yıl geri dönmesinin planlandığını duyurmanın heyecanını yaşıyoruz.

"Biletlerini deviren ya da çok zor bir yılda bize ölçülemez bir şekilde yardımcı olan Goodwood Destekleyenler Derneği'ne katılan tüm sadık takipçilerimize teşekkür ederiz. Onları ve 2021'de birçok yeni hayranı görmek için kesinlikle sabırsızlanıyoruz." 

 

Paylaş :

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar

Henüz Yorum yapılmamış , ilk yorumu siz yapın.
Diğer yazılar
Bugatti Chiron 2021, saatte 300 mil hızla ilk yol otomobili nasıl oldu?
Tümünü görüntüle